Odzież reklamowa z wyższej półki - porównanie Gildan, Slazenger, JHK

19 maja 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/ 750 1200 20200519 Odzież reklamowa z wyższej półki - porównanie Gildan, Slazenger, JHK Odzież reklamowa z wyższej półki - porównanie Gildan, Slazenger, JHK Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-reklamowa-z-wyzszej-polki-porownanie-gildan-slazenger-jhk.
Odzież reklamowa z wyższej półki - porównanie Gildan, Slazenger, JHK

"W ciągu ostatnich trzydziestu lat wspólnie zbudowaliśmy firmę, z której wszyscy możemy być dumni, znanej zarówno z jakości naszych produktów, jak i z tego, jak są wytwarzane”, te piękne słowa powiedział Glenn J. Chamandy, Prezes i Dyrektor generalny Gildan. Są one świadectwem tego, jak wielką wagę firma przykłada do wywarzanych produktów i finalnie tego co oferuje na co dzień swoim Klientom.

Najlepsze koszulki reklamowe

Przyznaję się, wstęp tekstu jest tendencyjny i jednostronny. Macie rację. Te słowa tak mnie urzekły, że musiałem od nich rozpocząć. Tematem artykułu jest porównanie trzech legendarnych marek odzieżowych. Zanim nadrukujemy na koszulkach firmowe hasła reklamowe i przejdziemy do porównania wybranych modeli, najpierw poznajcie naszych bohaterów.

JHK, to hiszpańska marka, która funkcjonuje na rynku już od blisko 30. lat, a odzież reklamowa nie ma przed nią tajemnic. Prawie trzy dekady funkcjonowania w branży umożliwiło jej naturalny i organiczny rozwój, a także błyskawiczne stworzenie szerokiego portfela zaufanych Partnerów. Aktualnie JHK, znajduje się wśród najprężniej rozwijających się marek w sektorze. Celem Spółki jest stuprocentowe zadowolenie Klienta, zaś elementami wyróżniającymi na rynku są: jakość, różnorodność oraz konkurencyjna cena.

Gildan, to obecnie jeden z wiodących światowych producentów odzieży i akcesoriów reklamowych. Wszystko zaczęło się w 1946 roku, kiedy Joseph Chamandy założył swoją pierwszą firmę. Już wtedy i z założenia zajmowała się ona produkcją odzieży, w głównej mierze dziecięcej. Na początku XXI wieku, Gildan staje się marką nr 1 w Stanach Zjednoczonych pod względem produkcji gładkich koszulek wykonanych w 100% z bawełny. Jako producent odzieży, Gildan zawsze starał się minimalizować straty, optymalizować zasoby i dążyć do ciągłych ulepszeń w każdym aspekcie swojej działalności.

Slazenger to angielski producent artykułów sportowych, który w swych działaniach koncentruje się na produkcji odzieży i akcesoriów dedykowanych sportom rakietowym, w szczególności do tenisa, golfa, krykieta i hokeja. W 1902 roku Slazenger został mianowany oficjalnym dostawcą piłek tenisowych dla jednej z największych imprez sportowych na świecie – Mistrzostw Wimbledon. Pozostaje tym samym jedną z firm, która najdłużej funkcjonuje na rynku sponsoringu sportowego. Wystarczy dobry pomysł i odzież z logo gotowa!

Wybieramy koszulki reklamowe

Produkty Slazenger, świetnie nadają się do wykorzystania jako uniformy dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Koszulki firmowe polo są wytrzymałe, a kolory żywe i intensywne nawet po kilkudziesięciu praniach. Na wykorzystanie się ich jako odzieży służbowej, zdecydowała się jedna z największych na świecie sieci sklepów sportowych - Sports Direct. Z odzieży tej korzystają pracownicy na wszystkich poziomach, włącznie z menadżerami wyższego szczebla, co świadczy o wysokiej jakości użytych materiałów i komforcie podczas użytkowania. Tym modelem jest koszulka Hacker Polo.

Na uwagę zasługuje także produkt Gildan. Koszulka z krótkim rękawek, model 5000. Co niezwykłe, dostępna jest ona w aż 50 różnych kolorach i 8 rozmiarach, co daje razem 400 różnych wariacji. Zdecydowana większość koszulek wykonana jest w 100% z bawełny o splocie open-end i wysokiej gramaturze tkaniny, nawet do 185 g/m2.

Jednym z doskonałych przykładów jakości JHK jest klasyczna koszulka o-neck TSRA150. T-shirt dostępny jest w aż 32 kolorach! Model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania.


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej