Odzież na siłownię - na co zwrócić uwagę przy zakupie.

17 czerwca 2019 Autor: Maria Winiecka
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-na-silownie-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie.jpg 750 1200 20190617 Odzież na siłownię - na co zwrócić uwagę przy zakupie. Odzież na siłownię - na co zwrócić uwagę przy zakupie. Maria Winiecka https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-na-silownie-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie.jpg
Odzież na siłownię - na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Odzież sportowa musi być wyprodukowana w taki sposób , aby sprawdzała się na świeżym powietrzu podczas rozgrywek sportowych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych, takich jak siłownia. Niezmiernie ważnym dla sportowców aspektem jest jej dobór pod względem kroju, materiału, higroskopijności i przewiewności.

Odzież sportowa- jak wybrać?

Przy zakupie odzieży na siłownie należy zwrócić uwagę na materiał z którego wykonane jest ubranie - tkaniny nieprzewiewne, nie chłonące wilgoci , nie nadają się do ćwiczeń lub na zawody sportowe. Odzież poliestrowa pozwala w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Dzięki niej osoby trenujące nie martwią się, że inni zwrócą na nich uwagę podczas wysiłku fizycznego - oddychające, przewiewne włókna jak i wysoka higroskopijność materiału idealnie odpowiadają wymogom sportowców.

Warto zaopatrzyć się również w koszulki sportowe wzbogacone w siatkowe panele pod pachami lub po bokach odzieży- zwiększają swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu ułatwiają termoregulacje ciała. Warto również zwrócić uwagę , jaki krój koszulek sportowych nada się do wybranych ćwiczeń- przylegający do ciała typu casual fit, czy luźny typu tank top.  Kobiety chcące trenować, muszą zwrócić uwagę rownież na top, w którym będą ćwiczyć. Odpowiednio dobrany skład materiału, wygodna konstrukcja, szybko schnący materiał jak i atrakcyjny wygląd topu to część z wymogów idealnej sportowej bielizny.

Wybierając spodnie sportowe należy zwrócić uwagę na ich przeznaczenie. Dobierając odzież na siłownie lub zawody sportowe należy zastanowić się nad ich krojem- czy jest on wystarczająco luźny, elastyczny, aerodynamiczny, czy nie krępuje ruchów podczas ćwiczeń. Przy treningach wymagających dopasowanych spodni sportowych np. do biegania najlepiej zaopatrzyć się w w spodnie typu legginsy (np. Damskie spodnie sportowe London), natomiast przy np. meczach drużynowych w luźniejsze, krótsze shorty.


Czy można znakować odzież sportową.

Ważnym elementem ubioru sportowego jest jego oznakowanie. Logotypy sponsorów, nazwy drużyn, imiona i numery zawodników są nieodłącznym elementem odzieży sportowej. Dlatego firma Reflect oferuje znakowanie odzieży sportowej grafiką klientów. Oprócz odzieży sportowej warto zaopatrzyć się w różne akcesoria sportowe takie jak water holder, który sprawdzi się zarówno pojedynczym sportowcom jak i reprezentacjom na meczach. Na chłodniejszy okres warto posiadać opaskę na głowę oraz rękawiczki biegowe lub rowerowe nie pozwalającej uciec ciepłu z organizmu.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej