Odzież na siłownię - na co zwracać uwagę przy zakupie?

27 listopada 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-na-silownie.jpg 750 1200 20191127 Odzież na siłownię - na co zwracać uwagę przy zakupie? Odzież na siłownię - na co zwracać uwagę przy zakupie? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-na-silownie-na-co-zwracac-uwage-przy-zakupie.jpg
Odzież na siłownię - na co zwracać uwagę przy zakupie?

Mimo, że pogoda za oknem jest już prawie zimowa, a słoneczne dni stają się wyjątkiem wśród tych pochmurnych i chłodnych, to nie ma powodu, aby nie zadbać o formę. Niech ten chłodniejszy czas nie będzie wymówką do przerwania treningów i ciężkiej pracy jaka została przez wykonana przez ostatnie miesiące. Zbliżający się koniec roku, to doskonały czas na wdrażanie w życie postanowień o kontynuowaniu dobrych nawyków.

Ubrania na siłownie - jakie kupić?

Po pierwsze, komfort, ponieważ wybierając ubrania na siłownie, jest to bardzo ważny, o ile nie kluczowy element. Decydując się na zakup odzieży sportowej, konieczna jest pewność, że zapewnią one maksimum wygody podczas użytkowania. Doskonale wiem, że koszulka na trening musi być wykonana z dobrych materiałów. W ofercie hurtowni znajdują się takie wykonane w 100% z wysokogatunkowej bawełny, o gramaturze 190 g/m2, przewiewne tank-topy oraz oddychająca odzież na siłownie, wykonana z poliestru o gramaturze aż 140 g/m2. Zapewniają one wysoką elastyczność i odpowiednią wymianę powietrza. Dzięki temu nie trzeba się martwić o nic i można skupić się tylko i wyłącznie na treningu. Oddychające, przewiewne włókna jak i wysoka higroskopijność materiału, idealnie odpowiadają wymogom sportowców.

Po drugie, jakość, ponieważ nie możesz osiągnąć wysokiego komfortu nie korzystając z najlepszych rozwiązań. Jedno wynika z drugiego, podobnie jak sprawność, siła i dobra sylwetka są skutkiem ciężkiego treningu. Odzież sportowa fitness musi być jak druga skóra sportowca i wiem że żakardowe metki oraz ocierające szwy mogą skutecznie uniemożliwić całkowite oddanie się zadaniu. Czas, aby uwolnić pasje, zaangażowanie oraz determinację i zaskoczyć znajomych wyjątkową koszulką sportową. Niech będzie to energetyczny zastrzyk motywacji i siły do zrealizowania każdego ze zbliżających się wyzwań. Pełna gama produktów znajduje się w przygotowanej specjalnie zakładce odzież sportowa.

Odzież sportowa fitness – producenci

Oferta producentów odzieży sportowej jest bardzo szeroka. Na szczególną uwagę zasługuje model Active 140, nr S8420 firmy Stedman. Jest to long sleeve dostępny w 4 modnych kolorach i 5 rozmiarach. Produkt został wykonany z elastycznej tkaniny siateczkowej Bird Eyelet, która charakteryzuje się wysokim poziomem oddychalności oraz odprowadzaniem wilgoci. Fason regular fit i dodatkowa taśma wzmacniająca na karku, zapewniają maksimum komfortu przy niewielkim nakładzie finansowym.
Ciekawą propozycją jest także model Raglan, nr 11939 marki SOL’s. Koszulka dostępna jest w aż 18 ciekawych kolorach i dostępna w 8 rozmiarach. Daje to łącznie 144 różnych możliwości. Oddychający materiał, podwójne szwy na wykończeniu rękawa i dołu oraz korzystna cena, sprawiają, że jest to jeden z naszych bestsellerów.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej