Na co zwrócić uwagę, kupując odzież na siłownie

12 lutego 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/ 750 1200 20200212 Na co zwrócić uwagę, kupując odzież na siłownie Na co zwrócić uwagę, kupując odzież na siłownie Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
na-co-zwrocic-uwage-kupujac-odziez-na-silownie.
Na co zwrócić uwagę, kupując odzież na siłownie

Mimo, że pogodę za oknem ciężko zdefiniować, to jednak nie możemy zapomnieć, że trwa zima. Słoneczne dni są niestety radosnym wyjątkiem wśród tych pochmurnych i chłodnych. Mimo to nie ma powodu, by nie zadbać o formę fizyczną! Niech ten chłodniejszy czas nie będzie wymówką do przerwania treningów i ciężkiej pracy jaka została przez wykonana przez ostatnie miesiące. Początek roku, to doskonały czas na wdrażanie w życie postanowień o kontynuowaniu dobrych nawyków.

Ubrania na siłownie - jakie kupić?

Po pierwsze, komfort, ponieważ wybierając strój na siłownie, jest to bardzo ważny, o ile nie kluczowy element. Decydując się na zakup odzieży sportowej, konieczna jest pewność, że zapewnią one maksimum wygody podczas użytkowania. Doskonale wiem, że odzież fitness musi być wykonana z dobrych materiałów. W ofercie hurtowni znajdują się takie wykonane w 100% z wysokogatunkowej bawełny, o gramaturze 190 g/m2, przewiewne tank-topy oraz oddychająca odzież na siłownie, wykonana z poliestru o gramaturze aż 140 g/m2. Zapewniają one wysoką elastyczność i odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu nie trzeba się martwić o nic i można skupić się tylko i wyłącznie na treningu. Oddychające, przewiewne włókna jak i wysoka higroskopijność materiału, idealnie odpowiadają wymogom sportowców.


Po drugie, jakość, ponieważ nie możesz osiągnąć wysokiego komfortu nie korzystając z najlepszych rozwiązań. Jedno wynika z drugiego, podobnie jak sprawność, siła i dobra sylwetka są skutkiem ciężkiego treningu. Odzież na siłownie musi być jak druga skóra sportowca i wiem że żakardowe metki oraz ocierające szwy mogą skutecznie uniemożliwić całkowite oddanie się zadaniu. Czas, aby uwolnić pasje, zaangażowanie oraz determinację i zaskoczyć znajomych wyjątkową koszulką sportową. Niech będzie to energetyczny zastrzyk motywacji i siły do zrealizowania każdego ze zbliżających się wyzwań. Pełna gama produktów znajduje się w przygotowanej specjalnie zakładce odzież sportowa.

Hurtownia odzieży sportowej

Oferta producentów odzieży sportowej jest bardzo szeroka. Na szczególną uwagę, jako element ubrania na siłownie, zasługuje model Active 140, nr S8420 firmy Stedman. Jest to long-sleeve dostępny w 4 modnych kolorach i 5 rozmiarach. Produkt został wykonany z elastycznej tkaniny siateczkowej Bird Eyelet, która charakteryzuje się wysokim poziomem oddychalności oraz odprowadzaniem wilgoci. Fason regular fit i dodatkowa taśma wzmacniająca na karku, zapewniają maksimum komfortu przy niewielkim nakładzie finansowym.


Ciekawą propozycją jest także model Raglan, nr 11939 marki SOL’s. Koszulka dostępna jest w aż 18 ciekawych kolorach i dostępna w 8 rozmiarach. Daje to łącznie 144 różnych możliwości. Oddychający materiał, podwójne szwy na wykończeniu rękawa i dołu oraz korzystna cena, sprawiają, że jest to jeden z naszych bestsellerów.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej