Koszulki firmowe dla pracowników - co powinno je cechować?

13 listopada 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszule-firmowe-dla-pracownikow.jpg 750 1200 20191113 Koszulki firmowe dla pracowników - co powinno je cechować? Koszulki firmowe dla pracowników - co powinno je cechować? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
koszulki-firmowe-dla-pracownikow-co-powinno-je-cechowac.jpg
Koszulki firmowe dla pracowników - co powinno je cechować?

Stojąc przed wyborem odzieży służbowej dla zespołu niełatwo jest podjąć właściwą decyzję. Znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy jakością, a ceną, to  trudna sztuka kompromisu. Co, gdyby okazało się, że można wybrać oba? To możliwie wybierając sprawdzone rozwiązania od największych producentów. 

Odzież z logo firmy - czy jest ważna?

Niepodważanym faktem jest, że pracownicy bardzo dużą wagę przykładają do oferowanych im narzędzi pracy. Nie tylko służbowy samochód, telefon, tablet czy laptop zaliczają się do tej grupy. Narzędziem pracy jest także firmowa odzież, w tym koszulki firmowe. To istotne, aby była ona wysokiej jakości i zapewniała odpowiedni komfort. Jestem przekonany, że pracownik korzystający z trwałych i dobrze wykonanych produktów będzie bardziej zadowolony i z chęcią będzie je nosił także poza pracą. W ten sposób zyskujecie Państwo swoistego ambasadora, który poza, być może przymusem użytkowania produktu jakim jest odzież robocza, z radością korzysta z niej także w czasie wolnym od obowiązków służbowych. Oczywiście istotne jest, aby wybrane produkty były odpowiednio oznakowane logotypami przedsiębiorstwa i innymi elementami kojarzącymi się z prowadzoną działalnością lub organizowaną akcją – na przykład koszulki z logo. To sytuacja typu win-win. Państwo jako pracodawca zyskujecie zadowolony personel, który promuje markę także w czasie wolnym, a pracownik dobrej jakości odzież, która pozwoli mu prawdopodobnie zaoszczędzić pieniądze na prywatnym zakupie.

Firmowe koszulki dla pracowników

Dostępnych możliwości jest bardzo dużo. Oferta na rynku jest bardzo bogata i zróżnicowana. Jej pełne spektrum prezentujemy w specjalnie przygotowanej zakładce koszulki męskie firmowe. Przeglądając ofertę legendarnej marki Anvil Knitwear, której początki sięgają 1988 roku, warto zwrócić uwagę na koszulka Tri-Blend Tee A6750. T-shirt ten wykonany jest z trzech rodzajów materiału – w 50% z poliestru, 25% z bawełny i 25% z wiskozy. Takie proporcje użytych surowców sprawiają, że produkt zachowuje swój kształt i strukturę nawet po wielu praniach. Ponadto użyta bawełna, to odmiana ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Koszulka dostępna jest w aż 20 modnych kolorach.
Interesującą propozycją może pochwalić się także firma Stedman. Produkowane przez nich koszulki polo męskie markowe S540, to prawdziwy bestseller. Produkt wykonany jest w 100% z bawełny typu ring-spun. Taśma wzmacniająca na karku, dodatkowe szwy boczne oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że longsleeve może być użytkowany nie zależnie od typu sylwetki i budowy. Świetnie sprawdzi się jako strój służbowy lub element ubioru promocyjnego. Wystarczy umieścić logo na koszulce i gotowe.
Z kolei w ofercie JHK ciekawym wyborem jest klasyczna koszulka JHK o-neck TSRA150. Jest ona dostępny w aż 32 kolorach! Model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej