Jak wybrać torby bawełniane dla swojej działalności?

09 stycznia 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/torby-bawelniane-dla-dzialalnosci.jpg 750 1200 20200109 Jak wybrać torby bawełniane dla swojej działalności? Jak wybrać torby bawełniane dla swojej działalności? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
jak-wybrac-torby-bawelniane-dla-swojej-dzialalnosci.jpg
Jak wybrać torby bawełniane dla swojej działalności?

Poszukując na rynku toreb reklamowych niełatwo zgubić się w natłoku różnych propozycji. Jeżeli więc poszukujesz niebanalnego i nienachalnego materiału promocyjnego na następne wydarzenie – jesteś w dobrym miejscu. Dzięki szerokiej gamie oferowanych produktów, nietrudno jest odnaleźć właściwy produkt, a zróżnicowana oferta cenowa daje możliwość odpowiedniego wyważenia stosunku jakości do ceny.

Dlaczego torby bawełniane, to dobry pomysł na promocje

W przypadku takiego produktu kluczowe jest, aby wybrane artykuły były odpowiednio oznakowane logotypami przedsiębiorstwa i innymi elementami kojarzącymi się z prowadzoną działalnością lub organizowaną akcją – na przykład torby bawełniane z nadrukiem. To istotne, aby produkt był wysokiej jakości i zapewniał odpowiedni komfort podczas użytkowania. Jestem przekonany, że klient lub pracownik, korzystający z trwałych i dobrze wykonanych produktów będzie bardziej zadowolony i z chęcią będzie z nich korzystał. W ten sposób zyskujecie Państwo swoistego ambasadora, który wręcz bezpłatnie i naturalnie będzie promował markę na co dzień.

Torby ekologiczne, to doskonały pomysł na subtelny nośnik reklamowy, które będzie służyć jako przypomnienie usług lub produktów świadczonych przez prowadzone przedsiębiorstwo. Produkt ten jest nie tylko przyjazny środowisku, ale także niezwykle praktyczny. Kto z nas nie musi czasem przenieść kilku cięższych rzeczy? Wtedy bez zastanowienia sięgamy po ulubioną torbę. Warto więc wykorzystać tę możliwość i wykorzystać torby bawełniane tak, aby otrzymać nieustanną ekspozycję marki i jednocześnie zyskać skuteczne narzędzie marketingowe.

Torby materiałowe, to najwyższy standard

W czasach, gdy ekologiczne hasła nie schodzą z pierwszych stron gazet, a na paskach telewizji informacyjnych stale widać informacje dotyczące poziomu zanieczyszczenia powietrza, nie można pozostać obojętnym na kwestie związane z klimatem i ochrona środowiska. Tradycyjne plastikowe reklamówki powoli odchodzą do lamusa, będąc zastępowane przez torby materiałowe. Co ciekawe, mało który posiadasz takiego produktu kupił go. Zdecydowana większość z nich otrzymała torbę za darmo. To oznacza szansę na łatwą zmianę przyzwyczajenia i zmianę aktualnie użytkowanej na inną. Możliwości dystrybucyjnych jest wiele. Torby można umieścić w sklepach i kioskach, rozdawać na targach, konferencjach czy w siedzibie firmy.

W OpenWear gwarantujemy szeroki wybór produktów o zróżnicowanych parametrach. Chcąc ułatwić podjęcie decyzji, zebraliśmy wszystkie artykuły w jednej kategorii - torby bawełniane. Znajduje się w niej kilkadziesiąt różnych produktów. Począwszy od worków, przez torby ze sznurkiem, na tradycyjnych na ramię kończąc. Swoją uwagę warto zwrócić na klasyczny worko-plecak, model nr WM810. Wykonany jest w 100% z wysokiej jakości bawełny płóciennej, która gwarantuje odpowiednią przewiewność. Pojemność tego produktu, to aż 13 litrów, a dostępny jest w aż 8 kolorach. Równie ciekawą propozycją jest nasza najpopularniejsza torba bawełniana produkowana przez Westford Mill, model nr WM101. Posiadamy aż 49 opcji kolorystycznych, co sprawia, że z pewnością można wśród nich wybrać ten, który będzie doskonale odpowiadał identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa lub organizowanej akcji. Torba wykonana jest oczywiście w 100% z bawełny, a długie uszy sprawiają, że jej codzienne użytkowanie, to czysta przyjemność.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej