Jak dbać o koszulki reklamowe swoich pracowników, aby przetrwały wiele lat?

04 stycznia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/blog42.jpg 750 1200 20170104 Jak dbać o koszulki reklamowe swoich pracowników, aby przetrwały wiele lat? Jak dbać o koszulki reklamowe swoich pracowników, aby przetrwały wiele lat? Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
jak-dbac-o-koszulki-reklamowe-swoich-pracownikow-aby-przetrwaly-wiele-lat.jpg
Jak dbać o koszulki reklamowe swoich pracowników, aby przetrwały wiele lat?

Zapewne nie raz zastanawiałeś się, co zrobić, aby odzież pracownicza po kilku praniach nie zaczęła przypominać bliżej nieokreślonego przedmiotu, a nadruk nie stał się prawie niewidoczny. Aby do tego nie doszło wystarczy trzymać się kilku prostych zasad dbania o koszulki pracownicze. Przeczytaj ten krótki poradnik i ciesz się trwałością odzieży pracowniczej!

Jakie koszulki najlepiej wybrać dla pracowników?

Przy wyborze koszulek reklamowych kierujemy się materiałami, z jakich są wykonane oraz metoda, którą zostanie wykonany nadruk. Najbardziej popularną i najstarszą techniką jest sitodruk. Zastanawiasz się, więc jak zadbać o koszulki pracownicze wykonane sitodrukiem? To zapraszamy do dalszej lektury.

Dbaj o odzież reklamową

Gwarancja trwałości pod warunkiem, że odpowiednio o to zadbasz!

Przedstawiamy kilka znaczących reguł, które musisz zapamiętać, aby nie wyjąć z prania całkiem innej koszulki, niż do niej wkładałeś kilkadziesiąt minut wcześniej. Koniec z drapaniem się bezczynnie po głowie i pytaniem samego siebie - „Co zrobiłem źle”. Czas odpowiednio zadbać o koszulki reklamowe Twojej firmy!

  • Metka znaczy dużo więcej niż Ci się wydaje – ten mały element koszulki nie służy jedynie po to, aby „gryźć” i „drapać”. Powinieneś zalecać się do informacji zawartych na metkach, jeśli chcesz, aby odzież przetrwała wiele prań. Jest tam między innymi informacja, w jakiej temperaturze prać oraz czy można prasować odzież, a jeśli już o tym mowa to…
  • Pierz maksymalnie w 40 stopniach – wysoka temperatura wody może sprawić, że Twoja koszulka się skurczy i straci swój kolor szybciej niż myślisz! Jeśli chodzi o sam nadruk, to za wysoka temperatura spowoduje odrywanie się od tkaniny, a co za tym idzie – logo firmy stanie się nie widoczne po kilku praniach, a tego nikt z nas by nie chciał.
  • Pierz koszulki na lewej stronie – ten zabieg sprawi, że kolor nadruku się nie spierze.
  • Nie prasuj nadruku, – jeśli chcesz wyprasować koszulkę reklamową z nadrukiem, to ustaw żelazko na średnią temperaturę i omijaj miejsce nadruku, dzięki temu ochronisz nadruk przed odklejeniem się od tkaniny.
  • Nie susz na słońcu – Pamiętaj, że działanie promieni słonecznych może spowodować, że koszulka straci swój kolor, a nadruk może po prostu zacząć się kleić
  • Susz na sznurku w zacienionym miejscu – jest to najlepszy sposób na to, aby odzież zachowała swój pierwotny wygląd. Nie susz koszulek w suszarkach bębnowych, bo mimo tego, że jest to wygodny wynalazek, może on narazić odzież na wyblaknięcie – tak samo jak promienie słoneczne.
  • Nie używaj silnych detergentów - używanie silnej chemii może narazić koszulki na wyblaknięcie oraz szybkie spranie się nadruku.

 

Koszulki dla pracowników - pielęgnacja

Mamy nadzieję, że te kilka rad pozwoli Ci zachować długą żywotność koszulek pracowniczych. Jeśli natomiast Twoi pracownicy sami dbają o koszulki do pracy, to podziel się z nimi tym krótkim poradnikiem. Gdy zastosujecie się do tych kilku zasad, to koszulki przetrwają wiele, wiele lat.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej