Huhu ha taka zima zła!

28 listopada 2016 Autor: Maria Dziublewska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/glowne_czapki_ow.jpg 750 1200 20161128 Huhu ha taka zima zła! Huhu ha taka zima zła! Maria Dziublewska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
huhu-ha-taka-zima-zla.jpg
Huhu ha taka zima zła!

Do grudnia jeszcze daleko, co się z tym wiąże, że na kalendarzową zimę też będziemy musieli poczekać. Jednak pogoda chyba chce nam zrobić małą niespodziankę. Dziś rano wyglądając przez okno niemal wszystko pokryte było warstwą szronu. Zamarznięte szyby aut, oraz wszystkie rośliny prezentowały się wręcz bójkowo. Mroźne poranki wyglądają przepięknie, jakbyśmy nagle znaleźli się w disneyowskiej krainie lodu. A co się z tym wiąże? Oczywiście mróz! Właśnie dlatego czas zaopatrzyć się w ciepłe czapki, szaliki i rękawiczki. Pracowników też! Żeby się nie pochorowali i cały czas solidnie wykonywali swoje obowiązki.

Ciepła czapka dla pracowników

Nie daj zmarznąć swojemu pracownikowi!

Dbanie o pracownika i zaspokajanie jego podstawowych potrzeb to obowiązek każdego pracodawcy. Prowadzisz firmę transportową, produkcyjną, a może masz w firmie magazyn, w którym temperatura jest porównywalna do tej na dworze? Zaopatrz swój personel, który pracuje właśnie w tej chłodniejszej części, w odpowiednią ciepłą odzież służbową. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Panie z biur w czapkach chodzić nie będą. Jesteśmy pewni, że każdy z pracowników doceni troskę pracodawcy. Odzież służbowa niestety zawsze wiąże się z dodatkowymi kosztami, jednak pamiętaj, że dbałość o pracownika jest niezwykle ważna. Zadowolony i zdrowy personel to zawsze najlepsza wizytówka firmy.

zimowa odzież służbowa

Co wybrać?

Przede wszystkim odpowiednia będzie ciepła czapka z logo firmy. Klasyczny model to zawsze dobre rozwiązanie, najlepiej jest wybrać kolor, który będzie odpowiadał barwą firmy. Tego typu produktu będą szczególnie ważne w branżach transportowych, np. pracownicy firm kurierskich powinni mieć właśnie takie czapki. Zdecydowanie wpłynie to rozpoznawalności marki oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku. Jeśli Twój pracownik większość dnia spędza właśnie na dworze nie możesz zapomnieć o prządkach takich jak szalik z haftem czy ciepłe służbowe rękawiczki. Szeroki wybór dostępnych produktów gwarantuje, że każdy menadżer znajdzie ten odpowiedni właśnie dla swojej firmy.

Rękawiczki służbowe

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej