Głowa do góry, czyli korzyści wykorzystania nakrycia głowy w działaniach promocyjnych

21 czerwca 2018 Autor: Maksym Wiktorowicz
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/pexels-photo-1084530.jpeg 750 1200 20180621 Głowa do góry, czyli korzyści wykorzystania nakrycia głowy w działaniach promocyjnych Głowa do góry, czyli korzyści wykorzystania nakrycia głowy w działaniach promocyjnych Maksym Wiktorowicz https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
glowa-do-gory-czyli-korzysci-wykorzystania-nakrycia-glowy-w-dzialaniach-promocyjnych.jpeg
Głowa do góry, czyli korzyści wykorzystania nakrycia głowy w działaniach promocyjnych

Jak wszyscy dobrze wiemy, inwestowanie w produkty promocyjne to świetny sposób na promowanie firmy. Istnieje wiele firm, które wydają ogromne fundusze z marketingowego budżetu na ten produkt. Dzieje się tak z powodu wielu korzyści, jakie to ze sobą niesie.

Ale uwaga – jak się okazuje, wcale nie trzeba rozbijać firmowego banku tylko po to, by móc skorzystać z siły takiej bezpośredniej reklamy, bowiem wśród najbardziej przystępnych cenowo produktów są różnego rodzaju nakrycia głowy. Czapki, bandany, daszki - wszystkie są noszone przez ludzi każdego dnia, a to niesie ze sobą jedną podstawową korzyść: pozwala to światu zobaczyć Twoją markę!

Czapki reklamowe i inne nakrycia głowy – jak wykorzystać ich potencjał?

Jednym ze sposobów wykorzystania czapek w działaniach marketingowych jest podarowanie ich swoim pracownikom, by nosili je na co dzień podczas wykonywania swoich obowiązków, równocześnie stanowiąc żywą reklamę. Jeśli Twoi pracownicy pracują na zewnątrz, zapewnienie im czapek nie tylko ochroni ich przed palącym słońcem, ale także zrobi wrażenie na potencjalnych klientach, dając im sygnał, że dbasz o swoich ludzi.

Warto również pamiętać, że każdego dnia pracownicy przemieszczają się w różnych miejscach. Zaraz po pracy, taka osoba może udać się do sklepu spożywczego, mając na głowie tą niestandardową czapkę z logo marki! Niektórzy mogą nawet udać się na boisko piłki nożnej, aby obserwować bawiące się tam dzieci. Możliwości reklamowania firmy za pomocą tych czapek są nieskończone! Tym sposobem również płynnie przychodzimy do innego pomysłu wykorzystania potencjału czapek: jako gadżetu rozdawanego na różnego rodzaju imprezach branżowych bądź sportowych.

Czapki noszone podczas imprez sportowych są fajne – dlatego można je nosić w każdej chwili. Chodzi o to, że nie trzeba być atletą, aby je nosić. Można być „tylko” biznesmenem, który dumnie reprezentuje logo wybranej marki. Używanie niestandardowego nakrycia głowy jest bowiem naprawdę dobrym sposobem na pokazanie wsparcia dla określonego brandu.

czapki reklamowe

Różnorakie zastosowanie czapek reklamowych

Golf to sport, w którym czapki są obecne, naturalne, dlatego rozdając czapki zapalonym golfistom można w równie naturalny sposób reklamować swoją markę. Golfiści noszą różne rodzaje czapek – stąd ma się tutaj sporą dowolności. Natomiast płeć żeńska jeszcze bardziej preferuje daszki ze znakowaniem. Na nich logo firmy może prezentować się równie pięknie i jedno jest pewne - dostępność personalizowanych nakryć sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdej firmy.

Jeszcze jakiś inspirujący pomysł na wykorzystanie czapek w działaniach marketingowych? Idzie lato, a czapki mogą być również używane przez ludzi, którzy kochają plażę. Przykład? Osłona przeciwsłoneczna z materiału chroni przed promieniami słońca i równocześnie reklamuje markę.

Jest to tym bardziej trafione, iż noszenie czapki lub jakiegokolwiek nakrycia głowy jest ze względów bezpieczeństwa bardzo ważne podczas przebywania na plaży. Fakt iż istnieje ogrom projektów w różnych kolorach i stylach sprawia, iż można z łatwością dobrać te odpowiednie dla własnej firmy i dawać świadectwo innym wskazując, że rozdając takie nakrycia głowy ma się na sercu ich dobro.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej