Dlaczego produkty reklamowe Beechfield to słuszny wybór?

03 września 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/produkty-reklamowe-beechfield.jpg 750 1200 20190903 Dlaczego produkty reklamowe Beechfield to słuszny wybór? Dlaczego produkty reklamowe Beechfield to słuszny wybór? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
dlaczego-produkty-reklamowe-beechfield-to-sluszny-wybor.jpg
Dlaczego produkty reklamowe Beechfield to słuszny wybór?

Poszukując akcesoriów reklamowych, takich jak: czapki, torby, plecaki czy szaliki, trudno dziś znaleźć producenta, który specjalizowałby się tylko i wyłącznie w tej gamie produktów. Zazwyczaj są to firmy, które w ramach swojej działalności tylko wyodrębniły pewną część, która zajmuje się produkcją takich towarów. Alternatywną dla nich jest Beachfield Brands, w skład której wchodzą aż cztery marki, zajmujące się od początku swojego istnienia tylko i wyłącznie produkcją akcesoriów reklamowych.

Specjaliści w swojej dziedzinie

Beechfield Brands tworzy grupę czterech wiodących marek akcesoriów tekstylnych dla branży reklamowej i produktów personalizowanych. Marki Westford Mill, Bagbase, Beechfield i Quadra są dystrybuowane za pośrednictwem sieci profesjonalnych partnerów dystrybucyjnych działających w całej Unii Europejskiej i dostępne tylko w najlepszych hurtowniach w krajach Wspólnoty. Zaopatrując segmenty rynku na pograniczu mody, promocji, edukacji i sportu w celu rebrandingu i przygotowywania na rynek konsumencki, produkty marki Beechfield znajdują swoje zastosowanie na całym świecie. Firma w grudniu 2017 r. została wyróżniona na Insider International Trade Awards w Manchesterze za zrównoważony model prowadzenia biznesu i aktywne promowanie wzajemnego szacunku dla wszystkich interesariuszy. Misją całej grupy jest bycie wiodącym dostawcą nakryć głowy i toreb na określonych rynkach docelowych.

Kilka marek, zawsze ta sama jakość

Jako pierwszej w grupie, przyjrzymy się marce Beachfield. W jej asortymencie znajdziecie Państwo przede wszystkim czapki w kilkudziesięciu fasonach, kolorach, wykonane z wielu różnych tkanin i na różny sposób. Ilość dostępnych wariacji w ofercie nakryć głowy jest naprawdę imponująca i przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Ponadto dostępne są rękawiczki, chusty, szaliki, nauszniki i m.in. kominy. Zastosowane przy ich produkcji technologie, takie jak choćby materiał Thinsulate świadczy o wysokiej jakości produktu i dbałości o jego wytrzymałość oraz komfort użytkowania. Wspomniany materiał jest tkanina ocieplają. Posiada wysokie parametry izolacyjne, dzięki którym efektywność utrzymania ciepła jest dwukrotnie większa niż przy zastosowaniu innych materiałów. Efekt ten osiągnięty został przez zastosowanie mikrowłókien, tworzących mikroskopijne przestrzenie powietrzne, które mają właściwości izolacji termicznej. Thinsulate doskonale sprawdza się także podczas użytkowania w warunkach dużej wilgotności. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami hydrofobowymi – absorbuje jedynie nieznaczną ilość wilgoci nie tracąc swoich właściwości termoizolacyjnych.

Kolejna marka, to BagBase. Na jej ofertę składają się wszelkiego rodzaju torby, plecaki, worki, walizki i inne produkty ułatwiające przenoszenie rzeczy. Najnowsze trendy w modzie w połączeniu z misją firmy, aby sprostać wciąż zmieniającym się wymaganiom użytkownika, to główne założenie wszystkich kolekcji BagBase. Skomponowana na bazie współczesnej kolorystyki i oryginalnych tkanin, każda unikalna mini kolekcja różni się od poprzedniej. W ofercie BagBase znajdziecie Państwo produkty od mini plecaków, worków gimnastycznych i dużych toreb na ramię po minimalistyczne niezbędniki jak etui do telefonów, saszetki, futerały na laptopy czy kosmetyczki. Nowa sezonowa kolekcja BagBase oferuje dynamiczną różnorodność materiałów i kształtów.

Dwie pozostałe marki, to Westford Mill, której oferta skupiona jest na torbach na ramię, torbach plażowe, workach i innych produktach, wykonanych z materiałów w 100% naturalnych i ekologicznych. Ostatnią w zestawieniu marek należących do grupy Beachfield jest Quadra (https://www.openwear.pl/quadra). Jej specjalnością są produkty takie jak plecaki, torby i inne akcesoria. Ich wykonanie to połączenie specjalnie zaprojektowanej użyteczności z wysokiej jakości tkaninami, od tradycyjnych, woskowanych płócien w stylu retro po specjalistyczne plecaki plenerowe, każdy element kolekcji jest stylowy i optymalnie przystosowany do wytrzymania w warunkach, do których został stworzony.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej