Ciepła rada na jesienne chłody

28 listopada 2016 Autor: Maria Dziublewska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/blog_ow_bluzy_2.jpg 750 1200 20161128 Ciepła rada na jesienne chłody Ciepła rada na jesienne chłody Maria Dziublewska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
ciepla-rada-na-jesienne-chlody.jpg
Ciepła rada na jesienne chłody

Słupki termometrów nieubłagalnie pokazują, że jesień jest już w pełni. Czasami jeszcze widać, że słońce próbuje przebić się przez chmury, jednak nie są to już przyjemne promienie jesiennego słońca. To już ten czas, kiedy należy się odpowiednio ubrać do pracy. Waśnie dlatego wszyscy pracodawcy, którzy wyposażają swój personel w służbową odzież, powinni pomyśleć o odpowiednich bluzach, które ochronią przed chłodem. 

Jaki model wybrać?

Do wyboru mamy sporo fasonów. Zanim zaczniemy szukać tego odpowiedniego powinniśmy zdecydować się czy zależy nam na takim z kapturem albo zakładanym przez głowę, co więcej może lepsza będzie bluza na zamek. Przed podjęciem decyzji najlepiej jest pomyśleć o tym, co będzie najwygodniejsze dla naszych pracowników. Jeśli mamy z tym problem, zapytajmy osoby najbardziej zainteresowane, czyli personel. Porozmawiajmy z kierownikami, może okazać się, że zamek lub kaptur będzie bardzo praktyczny lub w ogóle niepotrzebny.

Firmowe bluzy na zamek

Dla każdego coś dobrego

Szeroki asortyment produktów dostępny na naszej stronie internetowej gwarantuje, że każda działalność o każdym profilu znajdzie tutaj produkt dopasowany do swoich potrzeb. Prowadzisz sieć sklepów lub akcje promocyjne w galeriach handlowych skierowane do młodych ludzi poniżej 30 roku życia? W naszej hurtowni znajdziesz bluzy, które doskonale odpowiadają obecnie panującym trendom. Prowadzisz firmę produkcyjną lub transportową, zajmujesz się obsługą magazynów oraz wydawaniem odpowiedniego sprzętu? Twoi pracownicy powinni mieć zagwarantowaną odpowiednią odzież, szczególnie w tej porze roku. U nas znajdziesz odpowiednie modele, które nie będą krępować ruchów i doskonale sprawdzą się podczas pracy fizycznej. 

Modne bluzy dla pracowników

Do wyboru do koloru!

Każdy z nas doskonale wie, że ciepła odzież firmowa (zupełnie tak jak każde służbowe ubranie) powinna być spójna z kolorystyką firmy i pasować do logotypu. Na szczęście wśród szerokiego asortymentu bluz znajdziecie poza wieloma fasonami również szeroką gamę kolorystyczną. Każdy z modeli zawsze proponowany jest w kilku wariantach kolorystycznych. Co zdecydowanie ułatwia znalezienie tego jedynego idealnego produktu. Co jeszcze? Poza tym, że kupisz u nas bluzy dla pracowników w cenach hurtowych, możesz je także u nas oznakować. Na każdym egzemplarzu może znaleźć się logo lub nazwa firmy. Pracownik w takiej bluzie z nadrukiem będzie najlepszą wizytówką firmy!

Oryginalne bluzy dla pracowników

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej