Artykuły reklamowe idealne na wakacje

13 sierpnia 2018 Autor: Anastazja Magdowska
Ocena: 5/5 (liczba ocen: 3)
/zdjecia/beach-holiday-sunglasses-vacation.jpg 750 1200 20180813 Artykuły reklamowe idealne na wakacje Artykuły reklamowe idealne na wakacje Anastazja Magdowska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
artykuly-reklamowe-idealne-na-wakacje.jpg
Artykuły reklamowe idealne na wakacje

Wakacje już w połowie za nami, a urlopy trwają w najlepsze. Nie oznacza to jednak, że z reklamowaniem własnej firmy również należy udać się na wypoczynek. Z pomocą mogą przyjść typowo letnie gadżety , które poprzez swoją funkcjonalność staną się ciekawym sposobem na reklamę, ale również pozytywnie wpłyną na wizerunek marki.

Ręczniki – idealne na plażę.

Jest to chyba pierwszy produkt, o jakim myślimy, pakując się na egzotyczne wakacje. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć nie tylko standardowe ręczniki kąpielowe czy plażowe, ale i również sportowe (szybkoschnące- głównie z mikrofibry), przeznaczone do sauny (często z gumką lub regulowanym zapięciem) czy nawet golfowe (w mniejszym rozmiarze, z możliwością zawieszenia na torbie ze sprzętem sportowym).
A gdyby tak jeszcze umieścić na nich logo swojej firmy? W ten sposób uzyskamy idealny gadżet, który jest nie tylko funkcjonalny, ale też podczas wakacji będzie przypominał klientom o Twojej firmie czy produkcie.

ręczniki kąpielowe

Torby podróżne

Okres wakacji to czas, w którym najczęściej odkopywane są z szaf walizki, torby i plecaki podróżne. Są to z pewnością artykuły reklamowe, które będą służyć ich właścicielom przez długie lata, dlatego też warto jest rozważyć torby podróżne jako nośnik logotypu firmy.
Walizki idealnie sprawdzą się podczas podróży służbowych, dlatego też powinny być one solidne i pojemne, ale przede wszystkim powinny pozwalać na przechowywanie wszelkiego rodzaju dokumentów.
Torby podróżne to nie tylko idealny gadżet podczas wakacji – idealnie sprawdzą się również jako wersja sportowa, zabierana na przykład na siłownię. Tym samym otrzymujemy idealny, całoroczny gadżet reklamowy.

Kosmetyczki to również bardzo ciekawy pomysł na gadżet reklamowy (szczególnie dla kobiet, którym z pewnością przyda się kolejna, jeszcze większa kosmetyczka). Do tego dołożyć można oznakowane artykuły kosmetyczne i tym samym na trwałe zapisać się w świadomości klientów.
Plecaki podróżne to szeroki wachlarz możliwości – od małych, prostych worków bawełnianych, które mogą towarzyszyć klientom podczas zwiedzania; po większe, typowo profesjonalne plecaki zabierane w podróż w góry (powinny się one charakteryzować dużą wytrzymałością oraz wręcz niekończącą się pojemnością).

Nakrycia głowy

Ochrona przed słońcem i reklama w jednym? To możliwe, kiedy ma się do dyspozycji szeroką ofertę nakryć głowy.
Czapki z daszkiem są chyba najbardziej popularnym gadżetem reklamowym, ale przez swoją funkcjonalność (szczególnie podczas wakacji) wcale nie najnudniejszym, a do wyboru jest przecież cała gama modeli czy wzorów.
Na uwagę zasługują również daszki, które idealnie sprawdzą się jako gadżety dla promotorów marki, pracowników gastronomii czy podczas wypoczynku na plaży, kiedy liczy się przede wszystkim wygoda.
Nie można zapomnieć o chustach czy bandanach, na których z łatwością można nanieść logotypy czy nawet pełnokolorowe wzory na całej powierzchni. Dzięki temu uzyskać można nie tylko wygodny ale i bardzo modny gadżet.
Dość ciekawym i na pewno nietypowym pomysłem jest kapelusz, który idealnie sprawdzi się podczas upalnych dni. I mowa tu nie tylko o tradycyjnych, słomkowych kapeluszach, ale również o coraz bardziej popularnych „rybaczkach”.


Powyższe artykuły to tylko niektóre z propozycji wakacyjnych gadżetów reklamowych. Z pewnością ofertę takich produktów dla klientów można poszerzyć o nerki (idealnie sprawdzające się podczas festiwali), parasole (stanowiące doskonałą ochronę przed upalnym słońcem) czy nawet koce piknikowe.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej