Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Wygoda oraz delikatny materiał skarpet w OpenWear

Hurtownia OpenWear to miejsce, gdzie znaleźć można odzież tylko w wysokiej jakości. W tej kategorii znajdują się skarpety damskie, dziecięce oraz męskie, które zostały wykonane z delikatnych, oddychających materiałów. Dzięki specjalnie dobranym materiałom, skarpety nie podrażniają stóp oraz zapewniają stałą cyrkulację powietrza. Świetnie nadają się jako ubiór do aktywnych form spędzania czasu.

Modele skarpet dostępnych w OpenWear

Aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów, posiadamy różnorodne modele skarpet. W asortymencie sklepu OpenWear można wybrać skarpetę ze względu na rozmiar, długość wzór oraz materiał, który został wykonany do jej uszycia. Znajdują się tu skarpety przeznaczone dla kobiet, dzieci oraz mężczyzn. Posiadamy również szeroki wybór ze względów kolorystycznych odzieży, aby każdy z Państwa znalazł produkt reklamowy odpowiadający charakterystyce firmy. Model skarpet, który posiada wyjątkowo oddychający materiał to model sportowy, który w szczególny sposób zabezpiecza stopę przed poceniem.

Produkt odzieżowy idealnym narzędziem reklamowym

Każda z firm posiadająca dobrze prosperujące usługi powinna zadbać również o reklamę. Wykorzystując produkty reklamowe z OpenWear można rozpowszechniać swoją nazwę firmy oraz uwieczniać jej logotyp na rynku. To również świetny sposób na pozyskiwanie nowych klientów. Produkty odzieżowe wraz z solidnie wykonanym znakowaniem będą atrakcyjnym dodatkiem w osiąganiu celów sprzedażowych dla małych oraz tych największych przedsiębiorstw.

Oznakowany ubiór świetną propozycją odzieży dla pracowników

Pracownicy posiadający indywidualnie oznakowaną odzież z nazwą firmy to genialna wizytówka dla każdej branży. Ponadto osoby, które posiadają na ubraniu logotyp przedsiębiorstwa to również świetny pomysł prezentacji swojej firmy. Kolejną zaletą posiadania ubioru pracowniczego jest również to, że osoby pracujące posiadają zabezpieczenie prywatnych ubrań, które podczas wykonywania obowiązków w pracy mogą ulec zniszczeniu.

Różnorodne techniki znakowania odzieży

Hurtownia OpenWear jest jedną z nielicznych w Polsce, gdzie wykonuje się wszystkie znane techniki znakowania odzieży. Posiadając tak szerokie umiejętności znakowania, umożliwia to wzbogacenie odzieży o logotyp czy nadruk na różnych materiałach. Posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy.

Czym wyróżniamy się spośród innych hurtowni?

1. Oferujemy bogatą ofertę produktów reklamowych w najlepszej jakości 2. Możliwość zamówienia odzieży od słynnych marek odzieżowych oraz światowych producentów odzieży 3. Dokonujemy szybkich wysyłek, aby produkty reklamowe jak najszybciej znalazły się u Państwa w firmie, czy domu 4. Wykonujemy różnorodne techniki znakowania odzieży, które dostosowujemy odpowiednio do rodzaju materiału odzieży 5. Posiadamy trwałe oraz solidnie wykonane ubrania, które genialnie sprawdzą się jako odzież pracownicza dla Państwa firmy

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej