Russel, anvil, czy jhk? Zestawienie najlepszych producentów koszulek reklamowych

05 kwietnia 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: 1/5 (liczba ocen: 1)
/zdjecia/russel-anvil-czy-jhk-zestawienie-najlepszych-producentow-koszulek-reklamowych_2.jpg 750 1200 20190405 Russel, anvil, czy jhk? Zestawienie najlepszych producentów koszulek reklamowych Russel, anvil, czy jhk? Zestawienie najlepszych producentów koszulek reklamowych Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
russel-anvil-czy-jhk-zestawienie-najlepszych-producentow-koszulek-reklamowych.jpg
Russel, anvil, czy jhk? Zestawienie najlepszych producentów koszulek reklamowych

To, że koszulki reklamowe są naprawdę skutecznym sposobem na działania PR dla firmy w dowolnej branży jest jasne dla wszystkich osób związanych z marketingiem. Nieco mniej jasne natomiast jest to, które koszulki reklamowe wybrać, a to w dużej mierze sprowadza się do wyboru marki.

Koszulki reklamowe – na jakie metki zwracać uwagę?

Marek zajmujących się produkcją koszulek promocyjnych jest oczywiście na rynku całe mnóstwo, ale całe szczęście w tym „całym mnóstwie” jest kilka tych, na które warto zwrócić szczególną uwagę i to właśnie te brandy chcemy pokrótce przytoczyć w niniejszym wpisie.

Mowa o następujących producentach:

  • Anvil

  • Russel

  • Fruit Of The Loom

  • Jhk

Skoro lista gotowa, warto bliżej spojrzeć na to, co charakteryzuje poszczególne marki, by zawęzić ją jeszcze bardziej i nie mieć już żadnego problemu z wybraniem ulubionych koszulek reklamowych dla swojej firmy.

Markowe koszulki reklamowe – poznaj brandy!

Zacznijmy od Anvil czyli amerykańskiej marki, która od ponad 100 lat niezmiennie prezentuje produkty poprawiające wizerunek marki i równocześnie pasują do osobowości poszczególnych jej pracowników. W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim koszulki wykonane z ultra miękkiej, czesanej bawełny. Russel  z kolei to reprezentacja Wielkiej Brytanii. W dziedzinie odzieży reklamowej można liczyć u tego producenta na szeroki wybór, nie tylko koszulek ale i bluz czy polarów i to dla każdego.

Ciekawą propozycją są również koszulki od chyba najbardziej znanego z wyżej wymienionych producentów - Fruit Of The Loom. Marka ta jest obecna na rynku już od końca XIX wieku, nie tracąc ani na chwilę renomy. Jakość, doświadczenie, bogaty asortyment – to ich wyróżnia. Również dobrze radzi sobie marka JHK. Podobnie FOTL też jest bardzo dobrze znana i na rynku, jako lider odzieży reklamowej.

Do wyżej wymienionego zacnego grona należy również dołożyć marki takie jak Slazenger, Sols oraz Henbury. Wszystkie zapewniają atrakcyjny stosunek ceny do jakości, który w efekcie przekłada się na profesjonalny wizerunek firmy noszącej taką odzież.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej