Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Bogatą ofertę odzieży dla gastronomii w OpenWear poszerzyliśmy o czapki kucharskie – dopasowane do wysokich wymagań branży. Wszystkie widoczne w tej kategorii czapki dla gastronomii można spersonalizować na zamówienie przy użyciu logo, marki firmy lub nazwy restauracji, dzięki czemu te akcesoria promocyjne będą idealnym dodatkiem do brandingu dowolnego lokalu.

Czapka kucharska budyniówka – efektowna i efektywna

Serdecznie polecamy nasze czapki kucharskie nie tylko dla samych szefów kuchni i pomocników kucharzy, ale mogą też być świetnym dopełnieniem strojów niemal wszystkich pracowników restauracji, czy obsługi wydarzeń z cateringiem. Każda nasza czapka kucharska z nadrukiem to krok naprzód w branży, budowanie dobrego wizerunku firmy oraz wyprzedzanie konkurencji, która jeszcze nie odkryła tak skutecznego sposobu na promocję lokalu.

Bogata oferta czapek kucharskich dla Gastronomii w OpenWear.pl

Promocyjne czapki dla gastronomii w naszej ofercie są dostępne w wielu stylach i materiałach, aby każdy lokal odnalazł ten projekt, który jest najlepiej dopasowany do wizerunku marki. Oczywiście prym wiodą klasyczne białe czapki szefa kuchni, ale mamy również budyniówki w innym klimacie. Pewne jest, że każda nasza czapka kucharska z personalizacją to tani, ale skuteczny sposób na świetną reklamę i podkreślenie profesjonalizmu restauracji, czy firmy cateringowej. Choć niedrogi, to wysokiej jakości produkt marketingowy, który łączy logo i branding firmy z kunsztem i tradycją klasycznej kuchni w sposób, którego nie da się nie zauważyć.

Czapki kucharskie – nie tylko branding

Personalizowane czapki dla gastronomii w różnych stylach, kolorach i wzorach z naszego asortymentu – odpowiedzą na każdą potrzebę. Oferując szeroką gamę kolorów i stylów, mamy pewność, że każdy manager znajdzie coś właściwego dla swojego zespołu. To ważne, bo odpowiednio dopasowana czapka kucharska bulionówka nadaje profesjonalny wygląd, jednocześnie zapewniając wygodne dopasowanie dla każdego szefa kuchni lub piekarza. Zapewniając dobry sposób na reklamę, równocześnie pełnią funkcję ochronną i praktyczną, są to zatem bardzo wszechstronne nakrycia głowy, które warto uwzględnić w strategiach reklamowych lokalu.

Czapka kucharska z personalizacją – w rozsądnej cenie!

Jeśli szukasz spersonalizowanej i promocyjnej odzieży dla gastronomii – nie musisz szukać dalej, niż nasza oferta, która od teraz jest jeszcze bardziej kompleksowa, bo dajemy naszym klientom dostęp do najbardziej poszukiwanych wzorów czapek z personalizacją, jakie można dostać na rynku. Dysponując tak szeroką gamą spersonalizowanych i promocyjnych czapek kucharskich, na których można zgodnie z wybranym modelem wydrukować lub wyhaftować logo – potrafimy zapewnić najlepszy wybór w rozsądnej cenie. Wybieramy do naszej oferty tylko i wyłącznie czapki kucharskie najwyższej jakości, a w połączeniu z najwyższą jakością nadruku i haftu, jesteśmy przekonani, że ten asortyment spełni wymagania nawet najbardziej prestiżowych restauracji, a te które do tego prestiżu dopiero dążą, mogą mieć pewność, że taka personalizowana czapka bulionówka na głowie ich szefa kuchni, z pewnością do tego celu ich przybliży. Jeśli miałbyś jakiekolwiek problemy ze zdecydowaniem, którą wybrać – jesteśmy do dyspozycji!
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej