Znani producenci odzieży: popularna odzież reklamowa Fruit of the loom.

28 czerwca 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znani-producenci-odziezy-popularna-odziez-reklamowa-fruit-of-the-loom.jpg 750 1200 20190628 Znani producenci odzieży: popularna odzież reklamowa Fruit of the loom. Znani producenci odzieży: popularna odzież reklamowa Fruit of the loom. Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-popularna-odziez-reklamowa-fruit-of-the-loom.jpg
Znani producenci odzieży: popularna odzież reklamowa Fruit of the loom.

Szukając wysokiej jakości, przystępnej cenowo odzieży reklamowej, zastanawiacie się Państwo na ofertę jakiego Producenta się zdecydować? Korzystnym stosunkiem tych dwóch czynników charakteryzuje się propozycja firmy Fruit of the Loom. Jest to jeden z liderów rynku, co gwarantuje trwałość produktu i wysoki komfort podczas jego użytkowania.

Historia podstawą przyszłości

Jak podaje oficjalna strona Producenta, Fruit of the Loom zostało założone w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych przez dwóch braci. Stworzona przez nich firma B.B and R. Knight Corporation otworzyła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję dobrej jakości tkanin bawełnianych i tekstyliów. Pięć lat później narodziła się nazwa Fruit of the Loom, której inspiracją były rysunki owoców wykonane przez córkę jednego z klientów. W roku 1871 nazwa Fruit of the Loom stała się oficjalną nazwą marki i taka właśnie nazwa została zarejestrowana jako znak handlowy o kolejnym numerze 418. Oznacza to, że firma
posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie, jest firmą straszą od firmy Coca-Cola, żarówki elektrycznej a nawet skromnej torby papierowej. Mając 160-letnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, Fruit of the Loom rozrosła się i stała się wiodącym producentem w branży odzieżowej. W roku 2002 firma Fruit of the Loom została przejęta przez Berkshire Hathaway Group, której prezesem był Warren Buffett. Fundament w postaci takiego zabezpieczenia finansowego i know-how daje gwarancję tego, że Klienci zawsze uzyskują taką jakość i usługi jakich można oczekiwać od jednego z największych na świecie przedsiębiorstw w branży odzieżowej. Fruit of the Loom jest w tej chwili jedną z wiodących marek wykonujących odzież pod nadruki. Jedno z największych centrów dystrybucyjnych marki znajduje się w Kaiserslautern, tuż za naszą zachodnią granicą.

Szeroka gama produktów, to możliwość ciekawych kreacji

OpenWear to niemalże największa hurtownia odzieży reklamowej w Polsce. Dlatego mamy także w swojej ofercie szeroki wybór z asortymentu tej legendarnej firmy. W zakładce dedykowanej specjalnie marce Fruit of the Loom, którą znajdziecie Państwo klikając tutaj - Fruit of the loom, odnajdziecie t-shirty o-neck i v-neck, koszulki polo, koszule z długim i krótkim rękawem, bluzy, spodnie, polary, odzież sportową i wiele więcej. Wszystkie te produkty dostępne są w wersji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także w wielu krojach, rozmiarach i kolorach. Jako firma działająca na rynku odzieży reklamowej od ponad 10 lat doskonale wiemy czego oczekują nasi Partnerzy biznesowi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom utrzymujemy wysokie stany magazynowej odzieży opisywanego Producenta. Szczególnie popularnym produktem są koszulki reklamowe Valueweight T, które dzięki wyważonym proporcjom jakości do ceny są hitem sprzedaży i doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wydarzenia firmowego, ale także na co dzień, na przykład jako uniformy dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Produkty te dostępne są w aż 33 modnych kolorach, w tym limonkowym czy burgundowym. Wykonane są z wysokiej jakości opatentowanej przędzy Belcoro®, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością będąc przy tym jednocześnie bardzo miękką i miłą w użytkowaniu. Dekolt wykonany jest z bawełny z dodatkiem lycry®, a do tego wzmocniony podwójnym szwem. Koszulki dostępne są w rozmiarach od S do 5XL. Wszystkie produkty Fruit of the Loom cechują się podobnymi, wysokimi parametrami. Naturalnie, nadają się także do znakowania w wielu dostępnych technikach. Połączenie dobrej jakości nadruku z doświadczeniem i odpowiedniej klasy odzieżą gwarantują zadowolenie i godne reprezentowanie Państwa przedsięwzięcia.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej