Znani producenci odzieży: odzież firmowa dla sportowców marki slazenger

15 lipca 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znani-producenci-odziezy-odziez-firmowa-dla-sportowcow-marki-slazenger.jpg 750 1200 20190715 Znani producenci odzieży: odzież firmowa dla sportowców marki slazenger Znani producenci odzieży: odzież firmowa dla sportowców marki slazenger Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-odziez-firmowa-dla-sportowcow-marki-slazenger.jpg
Znani producenci odzieży: odzież firmowa dla sportowców marki slazenger

Niezależnie od tego czy prowadzone przez Państwa przedsiębiorstwo jest międzynarodową korporacją, liderem rynku krajowego czy powoli rozwijającym się start-upem, jestem przekonany, że każdy chce pracować z najlepszymi i korzystać z najlepszych rozwiązań. Taką możliwość zyskujecie Państwo dzięki obecności w ofercie OpenWear.pl odzieży jednej z najpopularniejszych marek sportowych na świecie jaką jest Slazenger. 

Sukcesy w sporcie budują silną markę


Slazenger to angielski producent artykułów sportowych, który w swych działaniach koncentruje się na produkcji odzieży i akcesoriów dedykowanych sportom rakietowym, w szczególności do tenisa, golfa, krykieta i hokeja. Slazenger został założony w 1881 roku przez dwóch braci, Ralpha i Alberta Slazengera. W 1902 roku Slazenger został mianowany oficjalnym dostawcą piłek tenisowych dla jednej z największych imprez sportowych na świecie – Mistrzostw Wimbledon. Pozostaje tym samym jedną z firm, która najdłużej funkcjonuje na rynku sponsoringu sportowego. Dzięki współpracy z tak znaczącą marką w świecie sportu, jaką niewątpliwie, jest Wimbledon,  Slazenger stał się brandem rozpoznawalnym na całym świecie. Firma, co naturalne, jest szczególnie popularna w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Długoletnia obecność na rynku i doświadczenie potwierdzone wieloma sukcesami na rynku odzieży i akcesoriów, jednoznacznie świadczą o tym, że decydując się na produkty tej marki, otrzymujecie Państwo dopracowane,  najwyższej jakości artykuły. Jest to niezwykle istotne w strategii budowania każdego przedsiębiorstwa, aby współpracować ze znaczącymi podmiotami. Możliwość korzystania z odzieży Slazenger z pewnością tworzy taką szansę.

Odzież nie tylko dla sportowców


Wbrew pozorom, w ofercie tego producenta nie znajdziecie Państwo tylko piłek tenisowych, rakiet lub odzieży stricte sportowej. Produkty Slazenger, świetnie nadają się do wykorzystania jako uniformy dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Koszulki firmowe polo są wytrzymałe, a kolory żywe i intwnsywne nawet po kilkudziesięciu praniach. Na wykorzystanie się ich jako odzieży służbowej, zdecydowała się jedna z największych na świecie, sieć sklepów sportowych Sports Direct. Z odzieży tej korzystają pracownicy na wszystkich poziomach, włącznie z menadżerami wyższego szczebla, co świadczy o wysokiej jakości użytych materiałów i komforcie podczas użytkowania. Nie chcąc być gołosłownym, przedstawiam Państwu koszulkę model: Hacker Polo. Produkt ten, jako prawdopodobnie największa hurtownia odzieży posiadamy na stanie w dużej ilości. Jest on wykonany w 100% z bawełny – rodzaj tkaniny: Piqué – o gramaturze aż 220 g/m². Kołnierzyk polówki wzmocniony jest taśmami, które zapewniają mu odpowiednią sztywność, dzięki czemu układa się on w pożądany sposób. Dodatkowo zdobiony jest wypukłym obszyciem. Tuż pod nim znajduje się listwa z trzema guzikami z logo, w kolorze koszulki. Logo producenta umieszczona jest na lewym szwie bocznym, na dole koszulki. To oczywiście tylko jedna z propozycji z gamy produktów marki Slazenger. Zachęcam Państwa do przetestowania tej odzieży. Jestem przekonany, że Państwa zdane będzie podobne do mojego. Slazenger, to nie tylko koszulki reklamowe, to synonim dobrej jakości i komfortu.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej