Znani producenci odzieży: koszulki reklamowe Russel

26 lipca 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znani-producenci-odziezy-koszulki-reklamowe-russel.jpg 750 1200 20190726 Znani producenci odzieży: koszulki reklamowe Russel Znani producenci odzieży: koszulki reklamowe Russel Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-koszulki-reklamowe-russel.jpg
Znani producenci odzieży: koszulki reklamowe Russel

Nasza hurtownia odzieży do współpracy zaprasza wyłącznie marki renomowane i sprawdzone. Takie, które oferują produkty o jakości, jakiej nie da się zakwestionować, a równocześnie dbają o różnorodność asortymentu. Postanowiliśmy zatem nieco bliżej przybliżyć sylwetkę każdej z marek po kolei, aby i nasi Klienci mieli szansę poznać się na ich profesjonalizmie. Bohaterem dzisiejszego artykułu” będzie marka Russel .

Russel – jakość prosto z UK

Od 1902 r. Russell tworzy nie tylko same ubrania, ale i historię. Dzisiaj, grubo ponad 100 lat później od założenia marki – brand ten jest jedną z najbardziej znanych marek odzieżowych w sektorze ubrań pod nadruk.

Niesamowicie cenimy tego producenta między innymi za to, że:

  • cały czas sięgają po innowacje
  • niezmiennie opracowują i udoskonalają nowe produkty
  • szukają coraz to bardziej efektywnych sposobów pracy z dostawcami, partnerami biznesowymi i klientami

Naszym zdaniem, z roku na rok są coraz lepsi – a idealnie dowodzi to najnowsza kolekcja marki, która zdaniem wielu osób jest naszą najlepszą w ich historii. Russel postawili w niej na rozszerzenie gamy ulubionych produktów oraz nie zapomnieli o pożądanej konieczności wprowadzenia innowacyjnych nowych stylów. Kolejny raz udowodnili, że są liderami jakości, szczegółów i możliwości drukowania.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odzież:

  • biznesową
  • roboczą
  • sportową
  • promocyjną

Russell jest właściwym wyborem i dlatego bez żadnych wątpliwości polecamy produkty tej marki naszym Klientom. Wśród najbardziej popularnych propozycji marki, które można znaleźć również i w naszym asortymencie znajdują się między innymi klasyczne koszulki polo, koszulki robocze czy też bluzy z długim rękawem.

Dostępne u nas koszulki i bluzy marki Russel są fachowo wykonane z materiałów trwałych i przyjaznych skórze. Można je u nas dostać w szerokiej gamie stylów, kolorów i rozmiarów. Zachęcamy do zapoznania się z tym szerokim asortymentem, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań o tego producenta – zapraszamy do kontaktu.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej