Znani producenci odzieży: czym wyróżniają się torby reklamowe Bag Base

13 września 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/torby-reklamowe-bag-base.jpg 750 1200 20190913 Znani producenci odzieży: czym wyróżniają się torby reklamowe Bag Base Znani producenci odzieży: czym wyróżniają się torby reklamowe Bag Base Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-czym-wyrozniaja-sie-torby-reklamowe-bag-base.jpg
Znani producenci odzieży: czym wyróżniają się torby reklamowe Bag Base

Reklama jest dźwignią handlu - te słowa są aktualne do dziś i świetnie odpowiadają na pytanie „po co właściwie inwestować w reklamę”. Oczywiście, jej forma zależy od profilu prowadzonej działalności i obranej strategii, natomiast sama konieczność różnego rodzaju promocji prowadzonego biznesu jest bezsprzeczna.

Dlaczego warto wykorzystać gadżety reklamowe?

Jedną z form zwiększenia rozpoznawalności przedsiębiorstwa jest przygotowanie ciekawych gadżetów reklamowych, a następnie przekazywanie ich klientom docelowym firmy. Oni, użytkując te swego rodzaju prezenty, stają się ambasadorami marki, promując ją na co dzień. Reklama przez polecenie jest w mojej ocenie, nadal jedną z najlepszych i najbardziej efektywnych form pozyskiwania nowych odbiorców. Osoby mające styczność z klientem, który użytkuje gadżet z logotypem firmy, mają szansę dowiedzieć się bezpośrednio skąd, dlaczego i za co, ta osoba go otrzymała. Co kluczowe, z pewnością w takiej rozmowie padnie nazwa Państwa przedsiębiorstwa.

Będąc na etapie wyboru gadżetów reklamowych, warto zastanowić się, czy ma być to jeden, czy może kilka. Kluczowe jest także stworzenie wizji tego, jaki nadruk ma posiadać dany produkt. Ważne jest też, aby wzór ten był przemyślany i nie był zbyt nachalny. Z badan wynika, że klienci docelowi chętniej wybierają materiały promocyjne gdzie motyw graficzny nie nawiązuje bezpośrednio do przedsiębiorstwa, a logotyp firmy jest tylko jednym z elementów całego wzoru.

Produktem, który spełnia wszystkie powyższe kryteria jest torba reklamowa z nadrukiem. Ciekawą ofertę tego produktu, przygotowała firma BagBase. Na jej ofertę składają się wszelkiego rodzaju torby, plecaki, worki, etui do telefonów, pokrowce na laptopy, kosmetyczki, walizki i inne produkty ułatwiające przenoszenie rzeczy. Najnowsze trendy w modzie, w połączeniu z misją firmy, aby sprostać wciąż zmieniającym się wymaganiom rynku, to główne założenie wszystkich kolekcji BagBase. Skomponowana na bazie współczesnej kolorystyki i oryginalnych tkanin, każda unikalna mini kolekcja różni się od poprzedniej. Ta najnowsza oferuje dynamiczną różnorodność materiałów i kształtów.

Na co się zdecydować?

BagBase, które jest częścią Beachfield Group, podobnie jak hurtownia odzieży OpenWear, stawia sobie za cel sprostanie oczekiwaniom stawianym przez klientów swoich oraz finalnie klientów docelowych danej firmy. Właśnie dlatego posiadamy w swojej ofercie produkty, które nie tylko będą nośnikiem materiału promocyjnego, ale także, a może nawet przede wszystkim, podniosą prestiż Państwa firmy. To mit, że torba reklamowa musi być tania, z kiepskiego materiału i w kolorze beige - naturalnym. Dziś proponuję coś zupełnie innego. Wszystkie propozycje tego producenta znajdziecie Państwo klikając w ten link (https://www.openwear.pl/bag-base). Jedną z ciekawszych i nietypowych jest torba Felt Bag, nr BG723. Wykonana jest ona z miłego w dotyku filcu poliestrowego, co zapewnia jej oryginalny wygląd i formę. Umieszczając na niej swoją grafikę, z pewnością uzyskacie Państwo efekt, o którym pisałem powyżej. Klienci docelowi z chęcią będą użytkować coś, co jest oryginalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Kolejną interesującą propozycją jest torba nr BG30. Wykonana z wytrzymałego poliestru 600D czyli tzw. kodury. Jest to tkanina techniczna, która dzięki powleczeniu PVC jest wodoszczelna, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Rozmiar torby dopasowany jest do iPada mini i innych tabletów. Posiada komorę główną i kieszeń z przodu, obie zapinane na zamek błyskawiczny. Jest to świetny gadżet reklamowy dla młodszej grupy odbiorców.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej