Znakowanie odzieży roboczej

31 stycznia 2018 Autor: Stanisław Ruta
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/tool-2222458_1280.jpg 750 1200 20180131 Znakowanie odzieży roboczej Znakowanie odzieży roboczej Stanisław Ruta https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znakowanie-odziezy-roboczej.jpg
Znakowanie odzieży roboczej

Odzież robocza codziennie wystawiana jest na czynniki zewnętrzne podczas wykonywania czynności związanych z pracą. Dlatego ważne jest, aby odzież reklamowa, jak i nadruk były wytrzymałe na czynniki zewnętrzne.

Odzież robocza dostępna w OpenWear

W OpenWear znajdą Państwo odzież roboczą, która wykorzystywana jest w dziesiątkach miejsc pracy. Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć m.in. spodnie, obuwie, kurtki, kamizelki oraz koszulki. Odzież roboczą, którą oferujemy charakteryzuje się mocnymi szwami oraz materiałami, które chronią podczas wykonywania takich zawodów jak ogrodnik, mechanik czy monter. Dbamy również o bezpieczeństwo, dlatego niektóre warianty odzieży roboczej posiadają elementy odblaskowe, które mają zwiększyć widoczność pracownika.

Znakowanie odzieży roboczej w OpenWear

Firma OpenWear posiada park maszynowy, dlatego znakowanie odzieży roboczej może odbyć się bezpośrednio u nas. Dlaczego ten aspekt jest tak ważny?   Poprzez znakowanie odzieży roboczej oraz bycie jej dystrybutorem, doskonale znamy strukturę naszych produktów. Jest to bardzo ważne podczas znakowania odzieży roboczej, ponieważ każdy rodzaj odzieży potrzebuje indywidualnie dobranych czynników produkcyjnych, takich jak m.in. temperatura suszenia nadruku, czy farby.

mechanik w odzieży roboczej

Sposoby znakowanie odzieży roboczej

Sposób znakowania odzieży roboczej zależny jest od jej charakterystyki. Poniżej przedstawimy Państwu kilka przykładów.

Znakowanie odzieży roboczej techniką sublimacji

Sublimacja jest to technika znakowania m.in. odzieży roboczej, która nadaje się idealnie do znakowania materiałów syntetycznych, takich jak poliester. Materiał ten jest stosowany m.in. podczas znakowania spodni ochronnych, które mogą Państwo zobaczyć poniżej. Metoda ta pozwala przenieść dowolny projekt na odzież. Nadruk wykonany sublimacją jest niewyczuwalny pod palcami.

odzież robocza

Znakowanie odzieży roboczej techniką haftu komputerowego

Haft komputerowy jest postrzegany jako jedna z najtrwalszych metod znakowania odzieży reklamowej. Idealnie nadaje się do znakowania bluz i polarów.

odzież robocza na budowie

Znakowanie odzieży roboczej techniką druku cyfrowego oraz techniką sitodruku

Druk cyfrowy oraz sitodruk są to najpopularniejsze techniki znakowania odzieży roboczej w postaci koszulek. Obydwa druki cechują się dużą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne, lecz przy mniej skomplikowanych projektach graficznych częściej wybierany jest sitodruk. Natomiast jeżeli, Państwa projekt posiada wiele barw oraz elementów, warto zastanowić się nad drukiem cyfrowym.

odzież reklamowa na dwóch osobach

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej