Zadbaj o odzież roboczą swoich pracowników

02 grudnia 2016 Autor: Maria Dziublewska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/robocza_glw.jpg 750 1200 20161202 Zadbaj o odzież roboczą swoich pracowników Zadbaj o odzież roboczą swoich pracowników Maria Dziublewska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
zadbaj-o-odziez-robocza-swoich-pracownikow.jpg
Zadbaj o odzież roboczą swoich pracowników

Każdy pracodawca wie, że bezpieczeństwo to podstawa każdej pracy, niezależnie czy wykonuje się ją siedząc za biurkiem czy np. na budowie. Specjalna odzież robocza z odblaskowymi elementami to absolutna konieczność przy wykonywaniu prac budowlanych, drogowych czy innych prac fizycznych, w których widoczność jest kluczowym elementem. Każdy pracownik wykonujący tego typu prace powinien zostać wyposażony w odpowiednią odzież roboczą. Jak zadbać o bezpieczeństwa pracowników?

Po pierwsze spodnie robocze

Bardzo ważnym elementem są spodnie robocze, które są wyposażone w sporą ilość kieszeni, a także w dodatkowe zabezpieczenia. Tego typu odzież jest konieczna przy pracach drogowych, ogrodniczych i budowlanych. Tego typu produkty odprowadzają wodę, posiadają bardzo praktyczne kieszenie i mają wzmocnioną tkaninę w miejscach narażonych na uszkodzenie, czyli np. na kolanach. Spodnie robocze są bardzo wygodne oraz uniwersalne, nie możemy o nich zapomnieć przy panowaniu ubioru naszego zespołu.

Spodnie robocze

Odpowiednia odzież wierzchnia

Spodnie to nie wszystko, nie możemy również zapomnieć o odpowiedniej kurtce roboczej. Proponowane modele posiadają funkcjonalne kieszenie, odblaski oraz wzmocnienia tkaniny w kluczowych miejscach narażonych na uszkodzenie. Produkty są niezwykle wytrzymale, odporne na przetarcia, dzięki temu doskonale sprawdzą się podczas ciężkiej pracy fizycznej.

Kurtka robocza

Kamizelki ozdobne oraz obuwie robocze

Przepisy BHP dokładnie precyzują, w jakich sytuacjach pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracowników w odpowiednie obuwie robocze oraz kamizelki odblaskowe. To obowiązek w wielu branżach. Odzież ochronna to bardzo ważny element, jednak nie możemy również zapomnieć o odblaskowych kamizelkach, które chronią przed wypadkami. Produkt tego typu zwiększa widoczność w czasie pracy i pomaga uniknąć wypadków, np. podczas robót drogowych, czy pracy produkcyjnej.

Reklamowa kamizelka odblaskowa

Specjalistyczne obuwie robocze również jest niezbędna. Metalowa płytka wbudowana w strukturę buta chroni stopę przed obiciem, pęknięciem, a nawet złamaniem kości. Produkt tego typu jest konieczny podczas wykonywania pracy na budowie, podczas pracy na wysokościach, ale także w budowalnych marketach, każdy z personelu posiada takie obuwie.

Ochronne buty robocze

Bezpieczeństwo pracowników jest najważniejsze, żaden pracodawca nie może o tym zapomnieć. Dlatego warto zainwestować w odpowiednią odzież roboczą, zgodną z wymogami prawa pracy, która poprawi komfort pracy. Dużym udogodnieniem jest możliwość oznakowania niemal każdego z elementów odzieży. Standardem w naszej firmie jest znakowanie reklamowych kamizelek odblaskowych.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej