Z jakiego powodu polecamy odzież firmy Russel? Dowiedz się dlaczego!

23 grudnia 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-reklamowa-russel.jpg 750 1200 20191223 Z jakiego powodu polecamy odzież firmy Russel? Dowiedz się dlaczego! Z jakiego powodu polecamy odzież firmy Russel? Dowiedz się dlaczego! Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
z-jakiego-powodu-polecamy-odziez-firmy-russel-dowiedz-sie-dlaczego.jpg
Z jakiego powodu polecamy odzież firmy Russel? Dowiedz się dlaczego!

Stojąc przed wyborem odzieży reklamowej klasy premium nie sposób nie zapoznać się z ofertą legendarnej firmy jaką jest Russel Athletic. Ponadczasowy styl, doskonała jakość oferowanych produktów i do tego silna pozycja na rynku, to bezsprzeczne cechy wyróżniające tego producenta spośród konkurencyjnych marek.

Russel Athletic - czy to tylko sport?

Ten amerykański producent sprzętu sportowego ma swoją siedzibę w Bowling Green w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, Russell Athletic od 2006 roku należy do globalnej korporacji jaką jest obecnie Fruit of the Loom. Firma została założona przez Benjamina Russella w Alexander City w Alabamie w 1902 roku. W pierwszym zakładzie produkowano damskie podkoszulki i bieliznę dziecięcą. Początkowa wydajność zakładu wynosiła zaledwie 150 ubrań dziennie. W roku 1910 Russell Manufacturing Co. stała się firmą o ugruntowanej pozycji. Mniej więcej w okresie 15 lat od tego czasu, do produkcji podstawowych produktów sukcesywnie dołączano nowe. Wśród nich była bielizna damska, swetry i koszulki sportowe, tworząc bardziej kompletną linię produktów.

W 1932 roku Russell przejął firmę specjalizująca się w odzieży sportowej, co dało dostęp do produkowania odzieży sportowej. Już kilka lat później w 1938 r. Russell zaczął wytwarzać tkaniny sportowe, w tym spodnie i kurtki do koszykówki, baseballu i piłki nożnej. W latach sześćdziesiątych 90. wieku, dział firma była największym sprzedawcą i producentem odzieży sportowej i klubowej w całym kraju. Przez wiele lat, Russel Athletic był wyłączonym producentem uniformów dla wszystkich drużyn baseballowych występujących w Major Baseball League. Odpowiadając więc na pytanie postawione w nagłówku, można jednoznacznie stwierdzić, że mimo głównego – sportowego – profilu firmy, ma ona swoje korzenie w innym segmencie.

Doskonały wybór na co dzień

Decydując się na zakup odzieży produkowanej przez Russel Athletic można mieć pewność, że spełni ona wszystkie stawiane jej wymagania. Szeroki wachlarz propozycji, którą przygotowała hurtownia odzieży OpenWear, gwarantuje możliwość dokonania optymalnego wyboru przy zachowaniu wyjątkowej jakości i adekwatnej do niej cenie. Odzież reklamowa tego renomowanego producenta świetnie sprawdzi się zarówno jako trwała i wytrzymała odzież robocza, ale także uniformy sportowe lub materiał promocyjny na organizowany event. Wszystkie propozycje znajdują się w dedykowanej temiu producentowi zakładce - Russell

Na szczególną uwagę zasługuje bluza rozpinana ze stójką, model nr Z267M. Wykonana ona wykonana z 3-warstwowej bawełny czesanej typu ring spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Taśma wzmacniająca na karku, dodatkowe szwy boczne oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu.

Ciekawą propozycją jest także koszulka polo, nr Z011. Ona również została wykonana z bawełny o typie ring spun. Lista pod kołnierzykiem została wzmocniona i wyposażona w 3 metalowe guziki pokryte tworzywem sztucznym. Taśma wzmacniająca na karku, kołnierzyk i ściągacze rękawów z dzianiny prążkowanej oraz dwuwarstwowy karczek dopełniają całości. Polówka dostępna jest w aż 8 rozmiarach i 8 kolorach.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej