Odzież z nadrukiem jako świąteczny prezent dla pracowników!

06 grudnia 2018 Autor: Katarzyna Samek
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/clothes-1834650_960_720.jpg 750 1200 20181206 Odzież z nadrukiem jako świąteczny prezent dla pracowników! Odzież z nadrukiem jako świąteczny prezent dla pracowników! Katarzyna Samek https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-z-nadrukiem-jako-swiateczny-prezent-dla-pracownikow.jpg
Odzież z nadrukiem jako świąteczny prezent dla pracowników!

Z tym zwykle właściciele firm czy menadżerowie radzą sobie znakomicie. Problemem, z którym już radzą sobie nieco gorzej jest ten pojawiający się znienacka, grudniowym popołudniem: jak wynagrodzić swoim pracownikom trud i zaangażowanie włożone w pracę?

Oprócz tradycyjnej premii świątecznej – całkiem fajnym pomysłem jest dodanie do tych paru groszy, bardziej namacalnej, fizycznej rzeczy. To chyba wiedzą wszyscy, ale wielu szefów rezygnuje z tego pomysłu, bo:

  • nie ma czasu

  • nie ma pomysłu

  • nie ma dodatkowych środków

Mamy na to super rozwiązanie, a nazywa się: odzież z nadrukiem! To gotowe rozwiązanie na wszystkie wyżej wymienione bolączki, bowiem – nie trzeba na jej poszukiwanie poświęcać cennego czasu – wszystko można zrobić wygodnie, w kilka chwil, nie wychodząc z biura. Po drugie – pomysły są właściwie na wyciągnięcie ręki! Wystarczy spojrzeć na te koszulki męskie czy koszulki polo damskie, a pomysły same wchodzą do głowy!

A co z środkami? Genialny stosunek ceny do jakości to właściwie pewniak, w kontekście tych koszulek czy innej odzieży z nadrukiem. W przystępnej kwocie można dostać prezent na święta, który wygląda jakby naprawdę był dużo droższy! Poniżej kilka gotowych pomysłów na odzież z nadrukiem jako świąteczny prezent dla pracowników.

odzież z nadrukiem

Swetry męskie

W końcu mamy sezon zimowy, dlatego wysokiej jakości, przyjemne w dotyku swetry męskie to właściwie najlepszy wybór. Eleganckie bądź zabawne – to od Ciebie zależy w którą stronę wolisz pójść obdarowując swoich podwładnych tak miłym upominkiem. Jedyne, o czym musisz pamiętać to rozmiary – ale z tym na pewno też nie powinno być żadnego problemu. Cały proces zamawiania też będzie prosty i przyjemny!

Możesz też wybrać czy mają to być kardigany, klasyczne męskie swetry, a może bezrękawniki? Jeśli nie wiesz co wybrać – postaw na klasykę. Ta zawsze się sprawdza!

Bluzy na prezent

Alternatywą dla swetrów może być nieco bardziej swobodna, sportowa odzież z nadrukiem – jak bluzy. Jeśli zdecydujesz się pójść w tę stronę – to fantastycznie! Masz do dyspozycji całą paletę szalonych kolorów. Do tego wszystkiego wystarczy dołożyć świąteczny nadruk z subtelnie w to wplecionym firmowym logo – i prezent dla pracowników gotowy!

Dodatkowym walorem takiej odzieży jest to, że jest naprawdę uniwersalna. Chodzą w niej wszyscy bez względu na płeć czy zainteresowania. Nawet zawsze elegancka pani z działu sprzedaży, w weekend z chęcią wskoczy w taką bluzę, by miło spędzić zimowe popołudnie czy wyskoczyć na szybkie zakupy.

Zatem odzież z nadrukiem jako prezent dla pracowników jak najbardziej – ma sens, dlaczego więc się opierać, skoro rozwiązanie jest właściwie na wyciągnięcie ręki!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej