Odzież dla gastronomii w najlepszym wydaniu!

08 maja 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/restaurant3.jpg 750 1200 20170508 Odzież dla gastronomii w najlepszym wydaniu! Odzież dla gastronomii w najlepszym wydaniu! Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
odziez-dla-gastronomii-w-najlepszym-wydaniu.jpg
Odzież dla gastronomii w najlepszym wydaniu!

Kawiarnie oraz restauracje ostatnimi czasy wyrastają jak grzyby po deszczu i nic w tym dziwnego, ponieważ statystyki mówią, że Polacy coraz chętniej jadają „na mieście”. Konkurencja w branży gastronomicznej jest, więc spora i aby przyciągnąć klientów nie wystarczy tylko serwowanie pysznego jedzenia, ale również atrakcyjny wystrój wnętrz oraz odpowiednio ubrani pracownicy, którzy swoim wyglądem prezentują wysoki poziom miejsca, w którym nie chcemy tylko dobrze zjeść, ale również dobrze się czuć i spędzić miło czas.

Krawaty dla kelnerów

W naszej hurtowni odzieży reklamowej znajdziesz szeroki wybór różnorodnych krawatów, które są świetnym dodatkiem do stroju dla pracowników gastronomii. Ten mały akcent dodaje całości profesjonalizmu. Wybierz krawat kelnerski, który najlepiej wpasuje się w identyfikację wizualną swojej restauracji. Dla bardziej wykwintnych miejsc polecamy klasyczną kolorystykę krawatów – granatowe, czarne bądź burgundowe, natomiast miejscom z większym luzem polecamy krawaty w bardziej widocznych kolorach.

krawaty kelnerskie

Fartuchy

Wybierając fartuchy dla gastronomii musimy zwrócić przede wszystkim uwagę na ich kolor, aby współgrały z całością stroju. Ważną kwestię gra też długość fartucha i znakowanie. Fartuchy z logo świetnie prezentują się, gdy oznakujemy je haftem komputerowym, ale oczywiście można użyć wielu technik znakowania, w zależności od indywidualnych preferencji. Jedno natomiast jest pewne – nazwa restauracji lub logo powinno znaleźć się na fartuchach pracowników.

faertuychy kelnerskie

Koszule kelnerskie

Jest kilka cech, które powinny spełniać koszule dla kelnerów - wygoda, komfort noszenia, dopasowany krój oraz materiał dobrej jakości. Ponadto warto zwrócić uwagę czy koszule dla gastronomii, które mamy zamiar zakupić, posiadają możliwość podwinięcia oraz podpięcia rękawów oraz czy producent gwarantuje trwały kolor, nawet po wielu praniach. Jeśli tak, to możemy mieć pewność, że nasz wybór jest dobry, a koszule posłużą naszym pracownikom przez długi czas.

koszule kelnerskie z logo

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej