Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Apron   - Fartuchy
od 23,96 zł
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Fartuchy OpenWear idealne dla branży gastronomicznych

Oferowane fartuchy ze strony OpenWear to idealny ubiór ochronny dla osób pracujących w dużych oraz tych mniejszych przedsiębiorstwach gastronomicznych. Fartuch to niezbędny element ubioru ochronnego dla kelnerów, kelnerek, kucharzy czy szefów kuchni. Jest to swoisty must have jeśli chodzi o odziez dla gastronomii. Sprawdzi się podczas przygotowywania posiłków, który ochroni przed zabrudzeniami oraz plamami jedzenia. Odpowiednio dopasowany fartuch będzie świetną wizytówką branży gastronomicznej.

Wysoka jakość ubioru

Osoby, które w pośpiechu przygotowują posiłki w restauracjach, barach czy mniejszych knajpach są narażone na ubrudzenia w postaci plam. Dzięki fartuchom z hurtowni OpenWear ubranie nie traci swojej gramatury oraz koloru nawet po częstym praniu. Dodatkowo nie zmienia swojej długości oraz początkowych wymiarów, które posiada przy zakupie. Wiele produktów ochronnych w postaci fartuchów jest uszyta ze 100% bawełny. Dzięki temu materiał jest elastyczny, który nie utrudnia poruszania się po kuchni czy po restauracyjnej sali.

Szeroki wybór fartuchów gastronomicznych

Na stronie OpenWear dbamy, aby każdy z proponowany produktów reklamowych posiadał szeroki wybór ze względów kolorystycznych. Oferowane fartuchy gastronomiczne można zakupić w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwi dopasowanie wszystkim pracodawcom odpowiedniego ubrania ochronnego dla pracowników swojej firmy. W ofercie fartuchów do wyboru należy również ich fason, który jest odpowiednio przeznaczony dla kucharzy, jak i kelnerów. Zakupić można fartuch sięgający od pasa po sam dół, fartuch osłaniający przednią część ubioru, oraz krótkie modele, przeznaczone dla kelnerów i kelnerek.

Fartuchy ozdobą firmową pracowników

Fartuch gastronomiczny dostępny na naszej stronie to nie tylko świetna odzież ochronna, ale i wzbogacająca wygląd pracowników. Wraz ze specjalnie wykonanym logotypem każda osoba posiadająca fartuch będzie elegancką wizytówką swojej firmy. Każda z technik znakowania odzieży w OpenWear jest ściśle dostosowana do rodzaju materiału odzieży. Wykonujemy znakowanie metodą haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Utrwalony logotyp na odzieży efektywnie zapada w pamięć, przez co symbol firmy staje się coraz bardziej rozpoznawalny na rynku.

Na stronie hurtowni OpenWear gwarantujemy:

1. Szybką przesyłkę, a produkty odzieżowe dostępne w magazynie podręcznym wysłane nawet w ciągu 24 h 2. Wysoką jakość oferowanych produktów odzieżowych, jak i ich wykonanego znakowania 3. Wiele technik znakowania, które umożliwiają zamieszczenie nadruku na różnych materiałach ubioru 4. Duży wybór kolorystyczny produktów reklamowych 5. Wiele fasonów oraz modeli poszczególnych elementów ubioru

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej