Markowa odzież z logotypem firmy

15 marca 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/markowa-odziez-z-logotypem-firmy.jpg 750 1200 20190315 Markowa odzież z logotypem firmy Markowa odzież z logotypem firmy Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
markowa-odziez-z-logotypem-firmy.jpg
Markowa odzież z logotypem firmy

Markowa odzież w firmie to podstawa?

Niestety nadal przez wielu menadżerów odzież reklamowa z logotypem firmy odrazu kojarzona jest z bezsensownymi wydatkami. Tego typu kierunek rozumowania pozbawia firmie wielu elementów, dzięki którym klienci pozytywniej odbiorą firmę jako markę.

Markowa odzież z logotypem firmy rodzi raczej skojarzenie korporacji zatrudniającej setki pracowników. Tutaj jednak cel jest zupełnie inny. Odzież wysokiej jakości równa się usługi wysokiej jakości. Markowa odzież to nie tylko komfort nośny, ale ciąg skojarzeń z jakością tego co robią Twoi pracownicy i co ma do zaoferowana Twoj firma. Dostępne modele w sklepiej openwear.pl uwzględnia między innymi JHK, gildan, stedman czy fruit of loom.

 

Zasiewaj ziarna w umysłach klientów

Duża część firm na świecie dąży do maksymalnej, oczywiście pozytywnej zapamiętywalności. To nic odkrywczego zastanówmy się jednak czy faktycznie jakość ubioru pracowników wpływa na tak dużą rozpoznawalność wśród swoich klientów? Zdecydowana większość naszego społeczeństwa to wzrokowcy. Lepiej zapamiętujemy obrazy, grafiki i różnego rodzaju rysunki. Właśnie dlatego odbiory Twoich produktów lub usług lepiej zapamiętają Twoje logo i Twoją firmę, kiedy zobaczą logotyp na ubraniu dużo lepszej niż zwykle bywa jakości. Budujemy w ten sposób szereg pozytywnych skojarzeń, które powoli kiełkują i wiąża z daną marką. Nie dotyczy to tylko i wyłącznie koszulek czy bluz, ale również dodatków i akcesoriów typu torby bawełniane.

 

Skorzystaj z darmowej reklamy!

Managerowie często dwoją się i troją myśląc nad reklamę, która zostanie w umysłach odbiorców jak najdłużej, a razem z reklamą również logo. Działania wykorzystujące nowe techniki marketing automation jak najbardziej działają, jednak czasami klasyczne rozwiązania, takie które bardzo ciężko zmierzyć przynoszą najlepsze efekty. Klient widząc logo firmy na koszulce, czapce, przodzie bluzy, czy koszuli od razu je zapamiętuje. Reasumując znakowanie markowej odzieży reklamowej zdecydowanie ma znaczenie w obliczu znanego nam stwierdzenia "wygląd ma znaczenie". Prezencja firmy na odzieży z logotypem firmy to co prawna mało mierzalny zabieg marketingowy jednak w stu procentach zapamiętywalny.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej