Koszulki stedman - sprawdzamy stosunek cena/jakość.

21 października 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-stedman.jpg 750 1200 20191021 Koszulki stedman - sprawdzamy stosunek cena/jakość. Koszulki stedman - sprawdzamy stosunek cena/jakość. Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
koszulki-stedman-sprawdzamy-stosunek-cena-jakosc.jpg
Koszulki stedman - sprawdzamy stosunek cena/jakość.

Chcąc wybrać odzież, która jednocześnie będzie wygodna, komfortowa, modna i przede wszystkim praktyczna, a jednocześnie jej cena nie obciąży, w sposób znaczący, budżetu, można trafić na kilka różnych ofert. Kluczowe jest, aby wybrać tą najlepszą. Z pewnością ciekawą propozycją jest oferta Stedmana. Firma powstała w Stanach Zjednoczonych, od lat dostarcza produkty wysokiej jakości, w przystępnej cenie.

O firmie Stedman

Stedman, to amerykańska korporacja, której początki sięgają połowy ubiegłego wieku. Już przed siedemdziesięcioma laty, Stedman Manufacturing Company produkowała odzież sportową oraz bieliznę. Dziś, blisko 70 lat później, marka z dumą kontynuuje projekt zapoczątkowany przez założycieli, jednocześnie nie zapominając o rosnących wymaganiach ustawicznie rozwijającego się rynku odzieżowo - tekstylnego. Punktem zwrotnym w historii okazało się wejście firmy na rodzimy rynek europejski. Podczas zorganizowanego pokazu, zaprezentowane zostały cztery filary marki. Były to stworzone od podstaw linie odzieżowe: Classic-T, Junior Classic-T, Comfort-T i Polo. W ofercie OpenWear znajdziecie Państwo koszulki firmowe między innymi z tych kolekcji właśnie.

Stedman jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów odzieży reklamowej na świecie, odnoszących przy tym niemałe sukcesy. Marka od początku swojego istnienia, postawiła sobie za cel osiągnięcie jak najwyższego współczynnika korelacji, pomiędzy jakością i ceną. Z tego zadania wywiązują się wyśmienicie, oferując produkty wykonane z dobrych materiałów w przystępnej cenie. Długa żywotność odzieży i wytrzymałość podczas użytkowania, nie jest dla firmy Stedman tylko trendem, lecz od początku funkcjonowania jest ona mocno zakorzeniona w etykę przedsiębiorstwa. Kierując się tymi zasadami, odzież spełnia standardy OEKO-TEX® 100 Standard.

Koszulki Stedman - czy to dobry wybór?

Wszystkie produkty, w tym koszulki Stedman, charakteryzują się zrównoważeniem dwóch czynników. Z jednej strony ceny, z drugiej zaś jakości. Jako niemalże największa hurtownia odzieży w Polsce, było dla nas oczywistym, że musimy pokazać Państwu te produkty. Dlatego też w naszej ofercie, znalazło się kilkadziesiąt modeli odzieży opisywanego producenta. Znajdziecie je Państwo w dedykowanej zakładce - stedman. W mojej ocenie, na szczególną uwagę zasługuje longsleeve polo S540. Produkt wykonany jest w 100% z bawełny typu ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Taśma wzmacniająca na karku, dodatkowe szwy boczne oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że longsleeve może być użytkowany niezależnie od typu sylwetki i budowy ciała. Świetnie sprawdzi się jako strój służbowy lub element ubioru promocyjnego. Ciekawą propozycją w ofercie jest również koszulka damska S141/ Ona również wykonana została w całości z bawełny o spocie ring-spun, co potwierdza, że Stedman na pierwszym miejscu stawia jakoś oferowanych produktów. T-Shirt dostępny jest w aż 20 modnych kolorach, w tym limonkowym i fioletowym. Dodatkowe taśmy wzmacniające kołnierzyk i szwy na bokach koszulki zwiększają komfort i radość z użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej