Koszulki reklamowe JHK - idealna odzież na eventy!

28 października 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-reklamowe-jhk.jpg 750 1200 20191028 Koszulki reklamowe JHK - idealna odzież na eventy! Koszulki reklamowe JHK - idealna odzież na eventy! Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
koszulki-reklamowe-jhk-idealna-odziez-na-eventy.jpg
Koszulki reklamowe JHK - idealna odzież na eventy!

Idealna odzież na event potrzebna od zaraz! Prawdopodobnie tak brzmiałoby hasło umieszczone na ogłoszeniu, gdyby w ten sposób poszukiwać idealnej odzieży eventowej. Przed takim dylematem stają regularnie nasi klienci poszukując na rynku, odzieży i tekstyliów spełniających ich oczekiwania. Wychodząc im naprzeciw, prezentujemy Państwu ofertę JHK. Firma ma, mając w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji, gwarantuje wyważony stosunek jakości do ceny, dając jednocześnie możliwość korzystania z produktów wykonanych z dobrych gatunkowo materiałów.

Dystrybucja JHK Polska

JHK, to hiszpańska marka, która funkcjonuje na rynku odzieży reklamowej już od blisko 30. lat. Prawie trzy dekady funkcjonowania w branży umożliwiło intensywny rozwój przedsiębiorstwa, a także błyskawiczne stworzenie szerokiego portfela zaufanych Partnerów. Aktualnie JHK znajduje się wśród najprężniej rozwijających się marek w sektorze. Celem Spółki jest stuprocentowe zadowolenie Klienta, zaś elementami wyróżniającymi na rynku są: jakość, różnorodność oraz konkurencyjna cena. Dbając o wartości, które w ostatnich latach mają coraz większą wagę, spółka należycie podchodzi do współodpowiedzialności za rynek pracy i środowisko naturalne, marka posiada kilka istotnych certyfikatów zaświadczających o ich wieloaspektowym profesjonalizmie. Certyfikaty te, to między innymi: BKMEA, Oeko Tex, potwierdzający, że produkowana odzież i akcesoria wolne są od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Ponadto o funkcjonowaniu najwyższych norm i systemów zarządzania jakością i zarządzania informuje certyfikat „Accredited by Enac”. Działa w oparciu o ISO 9001 : 2008 i ISO 14001: 2004.

Koszulki JHK - nasza opinia

OpenWear, to hurtownia odzieży dbająca o dostępność szerokiej gamy produktów. Nieustannie współpracujemy z JHK Polska, aby zapewnić jak najszerszy dostęp do oferty producenta. Niezależnie czy szukacie Państwo odzieży na jednorazowy event promujący markę czy cykliczną imprezę, a odzież ma posłużyć jako regularnie używane uniformy dla pracowników. Produkty JHK sprostają nawet najcięższym zadaniom i spełnią oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort, jakość wykonania i swobodę. Jednym z doskonałych przykładów jest klasyczna koszulka JHK o-neck TSRA150. Jest on dostępny w aż 32 kolorach! Model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania. Wykończenia koszulki JHK na karku i ramionach wzmocnione zostały taśmą, natomiast dekolt usztywnia prążkowana dzianina z dodatkiem Lycry®. Podwójne szwy przy dekolcie, mankietach rękawów i u dołu koszulki mają za zadanie trzymać odpowiednią formę koszulki nawet po wielu praniach. Wysoki komfort użytkowania i swobodę ruchów zapewnia brak bocznych szwów. Ponadto, co warte zaznaczenia, w ofercie dostępny jest też kolor „Subli White”, który jest odpowiedni do znakowania produktu techniką sublimacji.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej