Fruit of the Loom - czym wyróżniają się koszulki tej firmy?

24 sierpnia 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/fruit-of-the-loom-koszulki.jpg 750 1200 20200824 Fruit of the Loom - czym wyróżniają się koszulki tej firmy? Fruit of the Loom - czym wyróżniają się koszulki tej firmy? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
fruit-of-the-loom-czym-wyrozniaja-sie-koszulki-tej-firmy.jpg
Fruit of the Loom - czym wyróżniają się koszulki tej firmy?

Kiedyś jedyna firma na rynku, lider i monopolista. Marka, która kojarzyła się w latach 90. z odzieżą premium. Dziś, po wielu trudnościach i kilku kryzysach wraca do łask. Tak w dwóch zdaniach można by scharakteryzować firmę Fruit of the Loom. Dziś, to odzież przystępna cenowo, wykonana z przyzwoitej jakości materiałów. Próbuje wrócić do czasów, gdy logo marki oznaczało coś więcej niż odzież reklamową. Jeżeli więc poszukujesz odzieży na event, a kryteria wyboru zamykają się w dużej dostępności i niskiej cenie, a jakość nie jest sprawą priorytetową, to warto poważnie przemyśleć wybór FOTL.

Koszulki Fruit of the Loom

Firma Fruit of the Loom powstała w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych. Pierwotnie znana jako B.B and R. Knight Corporation, która uruchomiła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję tkanin bawełnianych i tekstyliów. Minęło pięć lat, a rysunki owoców wykonane przez córkę jednego z klientów stały się inspiracją do zmiany nazwy brandu na Fruit of the Loom. W roku 1871 stała się ona oficjalną nazwą marki i jako taka została zarejestrowana. FOTL posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie. Oznacza to, że firma jest starsza niż znana na całym świecie Coca-Cola, a nawet niż żarówka elektryczna, czy torba papierowa. Posiadając 170-letnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, firma błyskawicznie się rozrosła i rozpoczęła ekspansję na rynki lokalne oraz zagraniczne, stając się tym samym wiodącym producentem w branży odzieżowej. Firma jest w tej chwili jedną z wiodących marek produkujących odzież reklamową i roboczą, w tym koszulki Fruit of the Loom.

Fruit of the Loom gdzie kupić?

OpenWear, to jedna z największych hurtowni odzieży reklamowej w Polsce. Dlatego mamy także w swojej ofercie szeroki wybór asortymentu tej legendarnej firmy. Jest w niej również sławna bluza Fruit of the Loom. W zakładce poświęconej tej marce - Fruit of the Loom znajdują się też: t-shirty o-neck i v-neck, koszulki polo, koszule z długim i krótkim rękawem, bluzy, spodnie, polary i odzież sportowa. Wszystkie te produkty dostępne są w wersji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także w wielu krojach, rozmiarach i kolorach. Jako firma działająca na rynku od przeszło 10 lat, wiemy czego oczekują od nas nasi Partnerzy i Klienci.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, utrzymujemy odpowiednie stany magazynowe produktów opisywanego producenta. Szczególnie popularnym artykułem są koszulki Fruit of the Loom, między innymi Valueweight T, nr art.: F140, które doskonale sprawdzą się podczas wydarzenia firmowego jako odzież reklamowa. Produkty te dostępne są w aż 33 modnych kolorach i rozmiarach od S do 5XL. Ciekawą propozycją jest także klasyczna bluza z kapturem - tzw. kangurek, nr art.: F421, która dostępna jest w 25 kolorach i aż 6 rozmiarach. Wykonana z wysokiej jakości bawełny Belcoro®, posiada dwuwarstwowy kaptur z troczkami w tym samym kolorze. Ponadto ściągacze na mankietach i u dołu bluzy wzbogacone zostały domieszką Lycry®, co przekłada się na lepsze dopasowanie ściągaczy do użytkownika.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej