Dlaczego koszulki stedman są dobrym wyborem prawie w każdym przypadku?

19 sierpnia 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/stedman-koszulki.jpg 750 1200 20200819 Dlaczego koszulki stedman są dobrym wyborem prawie w każdym przypadku? Dlaczego koszulki stedman są dobrym wyborem prawie w każdym przypadku? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
dlaczego-koszulki-stedman-sa-dobrym-wyborem-prawie-w-kazdym-przypadku.jpg
Dlaczego koszulki stedman są dobrym wyborem prawie w każdym przypadku?

Wielu szuka odzieży, która jednocześnie będzie wygodna, komfortowa, modna i przede wszystkim praktyczna, a jednocześnie jej cena nie obciąży, w sposób znaczący, budżetu. W tym przypadku łatwo dostrzec, że pogodzenie tych wszystkich kwestii może nie być proste. Szukając odpowiedniej oferty, można trafić na kilka różnych propozycji. Z pewnością, jedną z ciekawszych jest oferta Stedmana. Firma powstała w Stanach Zjednoczonych i od lat dostarcza produkty wysokiej jakości, w przystępnej cenie.

Stedman – o firmie

Stedman, to amerykańskie przedsiębiorstwo, którego początki sięgają połowy ubiegłego wieku. Już przed siedemdziesięcioma laty, Stedman Manufacturing Company produkowała odzież sportową oraz bieliznę. Dziś, blisko 70 lat później, marka z dumą kontynuuje projekt zapoczątkowany przez założycieli, jednocześnie nie zapominając o rosnących wymaganiach ustawicznie rozwijającego się rynku odzieżowo - tekstylnego. Punktem zwrotnym w historii okazało się wejście firmy na rynek europejski. Podczas zorganizowanego pokazu, zaprezentowane zostały cztery filary marki. Były to stworzone od podstaw linie odzieżowe: Classic-T, Junior Classic-T, Comfort-T i Polo. W ofercie OpenWear znajdziecie Państwo stedman koszulki firmowe między innymi z tych kolekcji właśnie.

Koszulki Stedman

Stedman jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów odzieży reklamowej na świecie, odnosząc przy tym niemałe sukcesy. Marka od początku swojego istnienia, postawiła sobie za cel osiągnięcie jak najwyższego współczynnika korelacji, pomiędzy jakością i ceną. Z tego zadania wywiązują się wyśmienicie, oferując produkty wykonane z dobrych materiałów w przystępnej cenie. Długa żywotność odzieży i wytrzymałość podczas użytkowania, nie jest dla firmy tylko trendem, lecz od początku funkcjonowania jest ona mocno zakorzeniona w etykę przedsiębiorstwa. Kierując się tymi zasadami, odzież spełnia standardy OEKO-TEX® 100 Standard.

Stedman koszulki - czy to dobry wybór?

Wszystkie produkty, w tym koszulki Stedman, charakteryzują się zrównoważeniem dwóch czynników. Z jednej strony ceny, z drugiej zaś jakości. Jako hurtownia odzieży, było dla nas oczywistym, że musimy mieć te produkty w ofercie. Dlatego też na naszym magazynie, znalazło się kilkadziesiąt modeli odzieży opisywanego producenta. Znajdziecie je w dedykowanej zakładce – Stedman. Jednym z flagowych modeli w gamie marki oraz niekwestionowanym bestsellerem są koszulki stedman, np.: t-shirt S140 z kolekcji Classic T. Produkt wykonany jest w 100% z bawełny typu ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Taśma wzmacniająca na karku oraz brak szwów bocznych zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że koszulka może być użytkowana niezależnie od typu sylwetki i budowy ciała. Świetnie sprawdzi się jako strój służbowy lub element ubioru promocyjnego. Ciekawą propozycją w ofercie jest również koszulka damska S141. Ona również wykonana została w całości z bawełny o spocie ring-spun, co potwierdza, że Stedman na pierwszym miejscu stawia jakość oferowanych produktów. T-Shirt dostępny jest w aż 20 modnych kolorach, w tym limonkowym i fioletowym. Dodatkowe taśmy wzmacniające kołnierzyk i szwy na bokach koszulki zwiększają komfort i radość z użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej