Czy koszulki reklamowe slazenger sprawdzą się jako produkt premium?

07 lipca 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/koszulki-reklamowe-slazenger.jpg 750 1200 20200707 Czy koszulki reklamowe slazenger sprawdzą się jako produkt premium? Czy koszulki reklamowe slazenger sprawdzą się jako produkt premium? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
czy-koszulki-reklamowe-slazenger-sprawdza-sie-jako-produkt-premium.jpg
Czy koszulki reklamowe slazenger sprawdzą się jako produkt premium?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, która jest międzynarodową korporacją, liderem rynku krajowego, czy powoli rozwijającym się start-upem, a może organizujesz festiwal lub lokalny event? Od naszych Klientów wiem, że każdy chce pracować z najlepszymi i korzystać z najlepszych rozwiązań. Taką możliwość zyskujesz dzięki obecności w ofercie OpenWear odzieży jednej z najpopularniejszych marek sportowych na świecie jaką jest Slazenger.


Koszulki reklamowe Slazenger - sukcesy w sporcie budują silną markę

Slazenger to angielski producent artykułów sportowych, który w swych działaniach koncentruje się na produkcji odzieży i akcesoriów dedykowanych sportom rakietowym, w szczególności do tenisa, golfa, krykieta i hokeja. Firma powstała w 1881 roku, a została założona przez dwóch braci, Ralpha i Alberta Slazengera. W 1902 roku „Slaz” został mianowany oficjalnym dostawcą piłek tenisowych dla jednej z największych imprez sportowych na świecie – Tenisowych Mistrzostw Wimbledon. Pozostaje tym samym jedną z firm, która najdłużej funkcjonuje na rynku sponsoringu sportowego. Dzięki współpracy z tak znaczącą marką w świecie sportu, jaką niewątpliwie, jest Wimbledon, marka stała się brandem rozpoznawalnym na całym świecie, a koszulka slazenger polo oraz pozostałe produkty zyskały miano legendarnych. Jeśli chcesz tego samego dla siebie, to już teraz złóż zamówienie!


Firma, co naturalne, jest szczególnie popularna w Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. Długoletnia obecność w świecie sportu i doświadczenie potwierdzone wieloma sukcesami na rynku odzieży i akcesoriów, jednoznacznie świadczą o tym, że decydując się na produkty tej marki, otrzymujesz dopracowane, najwyższej jakości artykuły. Jest to niezwykle istotne w strategii budowania każdego przedsiębiorstwa, aby współpracować ze znaczącymi podmiotami. Możliwość korzystania z odzieży Slazenger z pewnością tworzy taką szansę.


Odzież Slazenger na event, nie tylko dla sportowców

Wbrew pozorom, w ofercie tego producenta nie znajdziesz tylko piłek tenisowych, rakiet lub odzieży stricte sportowej. Produkty Slazenger, świetnie nadają się do wykorzystania jako uniformy dla pracowników oraz na wszelkiego rodzaju eventy. Koszulki reklamowe polo są wytrzymałe, a kolory żywe i intensywne nawet po kilkudziesięciu praniach. Na wykorzystanie się ich jako odzieży służbowej, zdecydowała się jedna z największych na świecie sieci sklepów sportowych - Sports Direct. Z odzieży tej korzystają pracownicy na wszystkich poziomach, włącznie z menadżerami wyższego szczebla, co świadczy o wysokiej jakości użytych materiałów i komforcie użytkowania.
Nie chcąc być gołosłownym, przedstawiam wyjątkowe koszulki slazenger, m.in. model: Hacker Polo, nr N3096. Produkt ten, jako hurtownia odzieży posiadamy na stanie w dużej ilości. Jest on wykonany w 100% z bawełny – rodzaj tkaniny: Piqué – o gramaturze aż 220 g/m². Kołnierzyk polówki wzmocniony jest taśmami, które zapewniają mu odpowiednią sztywność, dzięki czemu układa się on w pożądany sposób. Dodatkowo zdobiony jest wypukłym obszyciem. Tuż pod nim znajduje się listwa z trzema guzikami z logo, w kolorze koszulki. Logo producenta umieszczona jest na lewym szwie bocznym, na dole koszulki.


Ta koszulka slazenger, to oczywiście tylko jedna z propozycji z gamy produktów marki Slazenger. Zachęcam do przetestowania tej odzieży i złożenia zamówienia próbnego już dziś. Slazenger, to nie tylko koszulki reklamowe, to synonim dobrej jakości i komfortu.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej