Czy Bluzy z logo to najpopularniejszy produkt wśród odzieży reklamowej?

31 maja 2019 Autor: Piotr Zdun
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/czy-bluzy-z-logo-to-najpopularniejszy-produkt-wsrod-odziezy-reklamowej.jpg 750 1200 20190531 Czy Bluzy z logo to najpopularniejszy produkt wśród odzieży reklamowej? Czy Bluzy z logo to najpopularniejszy produkt wśród odzieży reklamowej? Piotr Zdun https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
czy-bluzy-z-logo-to-najpopularniejszy-produkt-wsrod-odziezy-reklamowej.jpg
Czy Bluzy z logo to najpopularniejszy produkt wśród odzieży reklamowej?

Odzież reklamowa – podobnie jak każdy inny obszar związany z modą, przeżywa swoje trendy, bestsellery. Ma swoje ponadczasowe projekty, jak również te, które cieszą się popularnością przez właściwie jeden sezon.

Jednym z najpopularniejszych produktów i to od lat są faktycznie bluzy z logo – choć moda na konkretne kolory, detale czy umiejscowienie i wielkość logo się zmienia, ten artykuł zdaje się cieszyć niezachwianą pozycją w świecie ubrań reklamowych. Dlaczego? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w dzisiejszym wpisie.

Bluzy z nadrukiem – co takiego mają w sobie?

Prezentowane na rynku, w tym również na naszej stronie bluzy promocyjne są świetnymi prezentami o charakterze odzieżowym, które każdy z przyjemnością przyjmie w formie prezentu. W OpenWear bogatą kolekcję bluz od najlepszych marek w dziedzinie odzieży reklamowej, takich jak:

  • Anvil
  • Canvas
  • Just Cool
  • Kustom Kid
  • Stedman

Wszystkie z nich są dostępne w najbardziej ekonomicznych cenach online – co niewątpliwie przyczynia się do ich popularności. Można je z powodzeniem wykorzystać, aby trzymając się budżetu, zrealizować bardzo udaną i pełną kampanię marketingową. Tego rodzaju spersonalizowane bluzy z logo, a szczególnie bluzy z haftem są też lubiane przez firmy ze względy na to, iż są to projekty oferujące naprawdę duży obszar nadruku. To niezmiennie zapewnia
widoczność, której każda marka pragnie.

Umieszczenie logo na bluzie jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Wyszywane logo dodatkowo zwiększa korzyści reklamowe, dzięki swojej długowieczności i temu iż wygląda naprawdę profesjonalnie. Ba! Zapewnia widoczność marki na długo po zakończeniu imprezy lub kampanii. Bluzy promocyjne są:

  • stylowe
  • wygodne
  • obowiązkowe dla każdego

Mogą być wykorzystane do wyróżnienia marki w instytucjach edukacyjnych, biurach i organizacjach non-profit. Zdecydowanie można na nich polegać, gdy chce się skutecznie wypromować swoją markę lub konkretną kampanię. Ich flagowym walorem jest jednak ich różnorodność – można spośród licznych bluz np. z kapturem, bez kaptura, na zamek i bez zamka. Poza tym do wszechstronności i uniwersalności przyczynia się fakt, iż prawie zawsze są to propozycje typu unisex. Każda firma może ich z powodzeniem użyć, aby wnieść wszelkie relacje biznesowe na naprawdę zupełnie nowy poziom!

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej