Co wyróżnia odzież reklamową Fruit of the loom?

07 października 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/odziez-reklamowa-fruit-of-the-loom.jpg 750 1200 20191007 Co wyróżnia odzież reklamową Fruit of the loom? Co wyróżnia odzież reklamową Fruit of the loom? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
co-wyroznia-odziez-reklamowa-fruit-of-the-loom.jpg
Co wyróżnia odzież reklamową Fruit of the loom?

Przystępna cenowo, wykonana z najwyższą starannością, a do tego z wysokiej jakości materiałów. To najczęstsze kryteria występujące przy okazji chęci wyboru odzieży. Niełatwo je spełnić i zapewne będąc na etapie wyboru, zastanawiacie się Państwo z oferty którego producenta skorzystać. Bardzo dobrym stosunkiem tych trzech czynników charakteryzuje się propozycja firmy Fruit of the Loom. Jest to jeden z liderów rynku odzieży reklamowej i roboczej, co gwarantuje odpowiednią jakość i trwałość produktu oraz wysoki komfort użytkowania.

Fruit of the loom - co to znaczy

Marka, Fruit of the Loom powstała w 1851 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej protoplastą była pierwsza stworzona przez dwóch braci firma B.B and R. Knight Corporation uruchomiła wówczas pierwsze przędzalnie i rozpoczęła produkcję tkanin bawełnianych i tekstyliów. Pięć lat później rysunki owoców wykonane przez córkę jednego z klientów stały się inspiracją do zmiany nazwy brandu na Fruit of the Loom. W roku 1871 stała się oficjalną nazwą marki i taka właśnie została zarejestrowana jako znak handlowy o numerze 418. Oznacza to, że firma posiada jeden z najstarszych znaków handlowych na świecie. Ciekawostką jest, że bohater dzisiejszego artykułu jest starszy niż znana na całym świecie Coca-Cola. Fruit of the Loom starsze jest nawet od żarówki elektrycznej czy torby papierowej. Posiadając 170-letnie doświadczenie w produkcji dobrej jakości tekstyliów, firma błyskawicznie się rozrosła i rozpoczęła ekspansję na rynki lokalne oraz zagraniczne, stając się tym samym wiodącym producentem w branży odzieżowej. W roku 2002 marka została przejęta przez Berkshire Hathaway Group, której prezesem był wtedy legendarny Warren Buffett. Fruit of the Loom jest w tej chwili jedną z wiodących marek produkujących odzież reklamową i roboczą. Jedno z największych centrów dystrybucyjnych firmy znajduje się w Kaiserslautern w Niemczech, tuż za naszą zachodnią granicą.

Fruit of the Loom gdzie kupić?

OpenWear to jedna z największych odzieży reklamowej w Polsce. Dlatego mamy także w swojej ofercie szeroki wybór z asortymentu tej legendarnej firmy. Jest w niej również sławna bluza Fruit of the Loom. W zakładce poświęconej tej marce - Furit of the loom znajdziecie Państwo też: t-shirty o-neck i v-neck, koszulki polo, koszule z długim i krótkim rękawem, bluzy, spodnie, polary i odzież sportową, a to jeszcze nie wszystko. Wszystkie te produkty dostępne są w wersji dla kobiet, mężczyzn i dzieci, a także w wielu krojach, rozmiarach i kolorach. Jako firma działająca na rynku od przeszło 10 lat, wiemy czego oczekują od nas Partnerzy biznesowi. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, utrzymujemy odpowiednie stany magazynowej produktów Fruit of the Loom. Szczególnie popularnym produktem są koszulki Fruit of the Loom, między innymi Valueweight T, nr art.: F140, które dzięki idealnym proporcjom, o których pisałem na wstępie, doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wydarzenia firmowego, ale także na co dzień, na przykład jako uniformy dla pracowników Państwa przedsiębiorstwa. Produkty te dostępne są w aż 33 modnych kolorach i rozmiarach od S do 5XL.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej