Co kryje się pod pojęciem odzieży firmowej? Rozwiewamy wątpliwości!

18 maja 2017 Autor: Martyna Ciudzińska
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/zrzut_ekranu_2017-05-18_o_10.50.41.png 750 1200 20170518 Co kryje się pod pojęciem odzieży firmowej? Rozwiewamy wątpliwości! Co kryje się pod pojęciem odzieży firmowej? Rozwiewamy wątpliwości! Martyna Ciudzińska https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
co-kryje-sie-pod-pojeciem-odziezy-firmowej-rozwiewamy-watpliwosci.png
Co kryje się pod pojęciem odzieży firmowej? Rozwiewamy wątpliwości!

Każda firma, która dba o swój wizerunek na pewno spotkała się z pojęciem odzieży firmowej,. Pomaga nam ona w tworzeniu identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa, sprawia, że firma staje się bardziej profesjonalna w oczach klienta, a także może służyć jako ochrona pracowników lub jak podarunek dla klientów. Odzież firmowa. Dwa słowa pod którymi kryje się o wiele więcej niż mogłoby nam się wydawać. Jakie są jej rodzaje? Tego dowiemy się w dzisiejszym artykule.

koszulki firmowe z logo

Odzież firmowa od A do Z

Pod pojęciem odzieży firmowej kryje się wiele rodzajów odzieży, które może wykorzystać Twoja firma:

Odzież reklamowa - jest to rodzaj odzieży, która jak sama nazwa mówi jest przeznaczona do celów  marketingowych marki. Odzież reklamową najczęściej używa się jako upominek dla klientów oraz kontrahentów przedsiębiorstwa. Najbardziej popularne są koszulki z logo firmy, czapki, torby oraz dodatki do odzieży. Pamiętajmy, że odzież reklamowa musi być bardzo dobrej jakości. Tylko wtedy mamy pewność, że nasza grupa docelowa chętnie będzie ją nosić. 

Odzież pracownicza - Ten rodzaj odzieży ma na celu sprawienie, że obsługa będzie wyglądać profesjonalnie. Takie same koszulki z logo firmy bądź pełen strój uszlachetniony logotypem to przykład odzieży pracowniczej. Ma ona charakter czysto wizerunkowy. v nie pełni funkcji ochronnych, a jej głównym celem jest poprawa wizerunku firmy.

odzież korporacyjna

Odzież robocza - ten rodzaj odzieży jest przeznaczony dla pracowników wykonujących wszelkiego rodzaju prace specjalistyczne. Odzież robocza ma wpływać na wysokie poczucie komfortu pracy oraz bezpieczeństwo. Odzież robocza i ochronna, którą oferujemy, jako dystrybutor odzieży firmowej, została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które są przystosowane do pracy w wielu warunkach.

Odzież korporacyjna - Pod tym pojęciem kryje się wszystko to, co składa się na elegancki ubiór pracowników Twojej firmy, czyli koszule, eleganckie spodnie, spódnice ołówkowe, marynarki oraz swetry. Odzież korporacyjna została zaprojektowana z myślą o każdej branży, w której wymagany jest ubiór biznesowy. Odzież korporacyjna jest wizytówką każdej firmy, w której obowiązuje odpowiedni dress code i warto w nią zainwestować.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej