Co charakteryzuje markę JHK na rynku koszulek reklamowych?

14 sierpnia 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/jhk-koszulki-reklamowe.jpg 750 1200 20200814 Co charakteryzuje markę JHK na rynku koszulek reklamowych? Co charakteryzuje markę JHK na rynku koszulek reklamowych? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
co-charakteryzuje-marke-jhk-na-rynku-koszulek-reklamowych.jpg
Co charakteryzuje markę JHK na rynku koszulek reklamowych?

Rynek odzieży reklamowy wypełnia się co raz bardziej szczelnie, zarówno jeśli chodzi o liczbę konkurujących ze sobą producentów jak i ilość propozycji, które oferują oni swoim klientom. Ułatwiam dziś to zadanie i prezentuję ofertę jednego z największych i najstarszych producentów odzieży promocyjnej na rynku.

Historia JHK

JHK, to firma, która powstała w Hiszpanii blisko 30 lat temu. Prawie trzy dekady funkcjonowania w branży umożliwiło jej naturalny rozwój i ekspansję na rynki zagraniczne, a także błyskawiczne stworzenie szerokiego portfela zaufanych Partnerów. Aktualnie JHK, znajduje się wśród najprężniej rozwijających się marek w sektorze. Ich nadrzędnym celem, który zapisany jest w misji firmy jest maksymalne zadowolenie swoich klientów. Elementami, które wyróżniają ich na rynku są między innymi dobra jakość, różnorodność produktów oraz konkurencyjna cena. Dbając o wartości, które w ostatnich latach co raz bardziej nabierają na znaczeniu, JHK z większą troską podchodzi do współodpowiedzialności za rynek pracy i środowisko naturalne. Marka posiada kilka istotnych certyfikatów świadczących o ich wielowymiarowym zaangażowaniu. Certyfikaty te, to między innymi: BKMEA, Oeko Tex, potwierdzający, że produkowana odzież i akcesoria wolne są od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka. Ponadto o funkcjonowaniu wysokich norm i systemów zarządzania jakością i zarządzania informuje certyfikat Accredited by Enac, który działa w oparciu o ISO 9001 : 2008 i ISO 14001: 2004.

Jakie koszulki JHK wybrać?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, prezentujemy szeroki wybór artykułów od JHK Polska. Wybierając spośród wielu ciekawych propozycji z naszej oferty, masz gwarancję odpowiedniego stosunku jakości do ceny oraz wykonania z dobrych gatunkowo materiałów. Niezależnie, czy szukasz odzieży na jednorazowe wydarzenie, czy cykliczną imprezę, a może odzież ma służy jako regularnie używane uniformy dla pracowników, JHK koszulki sprostają nawet najcięższym zadaniom i spełnią oczekiwania tych, którzy cenią sobie komfort, jakość wykonania i swobodę. Wszystkie modele znajdziesz w specjalnie przygotowanej zakładce JHK .
Jednym modeli na który warto zwrócić uwagę jest klasyczna koszulka model nr JHK170. Ten t-shirt z okrągłym kołnierzykiem dostępny jest w 12 popularnych kolorach!. Wykończenia koszulki JHK na karku i ramionach wzmocnione zostały taśmą, natomiast dekolt usztywnia prążkowana dzianina. Innym interesującym modelem koszulki jest model JHK150. Podwójne szwy przy dekolcie, mankietach rękawów i u dołu koszulki mają za zadanie trzymać odpowiednią formę koszulki nawet po wielu praniach. Wysoki komfort użytkowania i swobodę ruchów zapewnia brak bocznych szwów. Ponadto, co warte zaznaczenia, w ofercie dostępny jest też kolor „Subli White”, który jest odpowiedni do znakowania produktu techniką sublimacji. Ponadto model ten, jako jeden z niewielu na rynku, poddawany jest procesowi wstępnej dekatyzacji tj. poddawaniu tkaniny naprzemiennie działaniu wody, pary wodnej i zimnej wody. Zabiegi te prowadzą do skurczenia się włókien i stabilizacji ich wymiarów. Celem takiego działania jest uniknięcie zbiegania się tkaniny w okresie użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej