Bluzy z haftem gwarancją jakości?

27 października 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/bluza-z-haftem.jpg 750 1200 20201027 Bluzy z haftem gwarancją jakości? Bluzy z haftem gwarancją jakości? Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
bluzy-z-haftem-gwarancja-jakosci.jpg
Bluzy z haftem gwarancją jakości?

Zarówno firmy jak i klienci indywidualni, co raz częściej szukają nietypowych, oryginalnych i wysoko jakościowych rozwiązań, zarówno jeżeli chodzi o odzież jak i metody jej znakowania. Produkty i usługi, popularnie określane mianem premium są poszukiwane stosunkowo często, a wynika to ze stale rosnących oczekiwań zarówno nabywcy towaru lub usługi, ale także klienta docelowego. Nie ma znaczenia, czy jest nim ostatecznie pracownik, który otrzyma odzież służbową, czy klient kupujący odzież w sklepie internetowym. W obu tych przypadkach, jakość otrzymanego towaru odgrywa co raz większą role. Wobec tych oczekiwań nie można przejść obojętnie. Co więc wybrać, jeżeli chce się posiadać artykuły w jakości premium i wykonać na przykład haft na bluzach?

Haft komputerowy, czyli jak uszlachetnić nadruk

Haft komputerowy, to zdecydowanie najbardziej szlachetna i elegancka metoda znakowania odzieży, która doskonale nadaje się do zdobienia wielu rodzajów materiałów. Haft nie tylko jest jedną z najbardziej ekskluzywnych, ale także jedną z najbardziej trwałych metod znakowania. Między innymi dlatego, do odpowiedniej pielęgnacji nie wymaga się stosowania dedykowanych środków chemicznych, czy technik prania. Historia tej wyjątkowej metody znakowania sięga bardzo dalekiej przeszłości. Hafty wykonywali już starożytni Chińczycy i Indianie zamieszkujący obecne terytoria Peru. Wzmianki o tym tradycyjnym rzemiośle znajdują się między innymi w Starym Testamencie i na ścianach egipskich grobowców. Oficjalnie uznaje się, że najstarszy haft został odnaleziony podczas prac archeologów, które były prowadzone na terenach greckiej Attyki i pochodzi z okresu V-IV w. p.n.e. Haft dotarł do Europy dzięki wymianie handlowej z Chinami, Indiami oraz Bliskim Wschodem. Jedwabnym Szlakiem sprowadzane były różnego rodzaju tkaniny, a także co raz bardziej innowacyjne, jak na tamte czasy, techniki hafciarskie.

Haft na bluzach, dla poszukujących wysokiej jakości

Jeżeli chcesz wykorzystać tą wyjątkową metodę znakowania i stworzyć produkt taki jak na przykład bluza z haftem, to ważne, aby do techniki premium wybrać także wysokiej jakości produkt. Zamawiając haft na bluzach konieczne jest określenie kilku parametrów takich jak: nakład, wielkość znakowania, ilość miejsc, gdzie ma znaleźć się haft oraz jego powierzchnia i wypełnienie. Te kilka informacji wystarczy, aby przygotować wycenę najtrwalszego i najbardziej ekskluzywnego znakowania. Nasza hafciarnia oferuje nici, które nie tracą barwy oraz swoich właściwości nawet po wielu praniach. Ponadto wykonujemy także efektowne hafty trójwymiarowe, naszywki, czy naprasowanki. Fundamentem naszego parku maszynowego są maszyny takie jak Tajima, która jest Rolls-Roycem wśród maszyn hafciarskich.

Bluza z haftem, jaką wybrać?

Do każdej metody znakowania należy dopasować właściwe produkty, które zagwarantują pełne wykorzystanie jej potencjału. Wszystkie bluzy  dostępne w hurtowni znajdziesz w dedykowanej im zakładce. Jednym z polecanych artykułów jest Russell Authentic Z265. Idealnie sprawdzi się jako bluza z własnym haftem m.in. z uwagi na proporcje użytych do jej wykonania materiałów - 80% bawełny oraz 20% poliestru. Użyta bawełna, to wysokiej jakości trójwarstwowa tkanina czesana ring-spun. Dodatkowo, na karku zastosowana została taśma wzmacniająca. Kaptur jest dwuwarstwowy z szerokimi troczkami. Ponadto bluzę charakteryzują wąskie rękawy, ściągacze u dołu bluzy i przy rękawach, kieszeń kangurkowa z otworem na słuchawki oraz kryte szwy przy wycięciach pach, ściągaczach rękawów oraz u dołu bluzy.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej