Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież OpenWear świetną odzieżą roboczą

Posiadając profesjonalną firmę warto zadbać o również o nienaganny wygląd swoich pracowników. Oferowane kitle oraz tuniki sprawdzą się jako świetna odzież ochronna, która będzie świetnie ochraniać ubrania prywatne pracowników. Tuniki zarówno jak kitle to odzież robocza przeznaczona dla osób pracujących w przemyśle kosmetycznym, gastronomicznym, fryzjerskim oraz w salonach spa. Proponowane kitle są również świetną alternatywą dla zwykłych fartuchów kelnerskich, jest to dobry przykład, jeśli chodzi o odziez dla gastronomii. Pracownicy posiadający odpowiednio dostosowane ubranie robocze wyglądaj profesjonalnie oraz sprawiają wrażenie wiarygodnie pełnionych przez siebie usług.

Szeroka oferta modeli oraz kolorystyki ubrań OpenWear

Szukając odzieży, która będzie odpowiednio dobrana kolorystycznie do estetyki danej firmy znaleźć można w hurtowni OpenWear. Jako nieliczni na rynku oferujemy wybór nie tylko ze względu na kolory, ale i rozmiar czy model danego produktu reklamowego. W asortymencie sklepu wyposażyć się można w białe klasyczne kitle, tuniki bez rękawów czy krótkie fartuchy kelnerskie. Aby zapewnić Państwu wygodne zakupy, u nas zakupić można ubrania pracownicze we wszystkich rozmiarach. Oferując możliwość dokonania zakupu w hurcie, już przy jednej transakcji wyposażą się Państwo we wszystkie niezbędne ubrania reklamowe oraz odzieżowe.

Wysoka jakość odzieży reklamowej

Wszystkie oferowane produkty reklamowe przez hurtownię OpenWear to gwarancja wysokiej jakości odzież. Kitle oraz fartuchy gastronomiczne posiadają trwały oraz solidnie wykonany projekt odzieży, który jest odporny na rozciągnięcia oraz utratę kolorów. Podczas stałego pośpiechu, który towarzyszy w zawodzie kelnerów warto posiadać wygodną odzież, która będzie współgrać z wykonywanymi czynnościami. Wiele produktów posiada przyjemne w dotyku materiały, aby pozytywnie wpływały na nastrój oraz samopoczucie pracowników.

Odzież reklamowa świetną propozycją reklamy dla przedsiębiorstw oraz firm

Ubrania, które u nas znajdziesz są świetną propozycją odzieży, stworzonej do celów reklamowych. Każdy kitel oraz tunikę można wzbogacić dodatkowo o nadruk, który świetnie się nada do reprezentowania mienia firmy. Jako jedna z niewielu firm na rynku dysponujemy szeroką gamą znakowania odzieży, która nada się do każdego rodzaju materiału ubrań. Umieszczając na kitlu logotyp lub nazwę firmy, każdy z pracowników będzie efektownie reklamować oraz promować pełniące usługi. Poza tym każdy pracownik posiadając ubranie z nadrukiem firmy, stanie się jej nieodłączną wizytówką.

Wyjątkowa oferta od OpenWear:

1. Możliwość zakupów w hurcie
2. Szybka, sprawna wysyłka, nawet w przeciągu 24 h
3. Szeroki wybór produktów odzieżowych
4. Wysoka jakość oferowanych produktów reklamowych
5. Różnorodne techniki znakowania odzieży, które wykonujemy ze względu na rodzaj materiału ubrań
6. Możliwość zakupu odzieży reklamowej od znanych i cenionych firm odzieżowych

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej