Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Regatta to jedna z najpopularniejszych angielskich marek, stworzona z myślą o aktywnych ludziach. Jest to firma rodzinna założona w Manchesterze w roku 1981. Specjalizacją marki Regatta jest tzw. „outdoor clothing”. Jest to jedna z najpopularniejszych marek produkujących odzież rekreacyjną. W ofercie swojej posiada wiele produktów, w tym: kurtki, polary, spodnie czy softshelle.

Produkty marki Regatta są uznawane za trwałe, dobre jakościowo, wytrzymałe oraz dopasowane do użytku w niesprzyjających warunkach. Co więcej, wiele ubrań produkowanych przez markę Regatta charakteryzuje się wodoodpornością lub wodoszczelnością. Również tabela rozmiarów marki jest imponująca, gdyż produkowane są ubrania w rozmiarach od S do nawet 6XL! Oczywiście Regatta oferuje odzież męską, damską jak i dziecięcą (w tym obuwie).

Regatta zatrudnia prawie 1500 pracowników w ponad 70 krajach, została również wielokrotnie nagradza. Jednym z największych osiągnięć firmy było kilkukrotne otrzymanie nagrody przedsiębiorczości Królowej Wielkiej Brytanii (Queen’s Awards for Enterprise).

Odzież reklamowa marki Regatta charakteryzuje się trwałością, dobrym wykonaniem oraz stylem. Ubrania prezentują się schludnie, minimalistycznie, są wytrzymałe i często wykorzystywane w wielu firmach na całym świecie.

Ubrania Regatta są szczególnie znane wśród fanów wspinaczki, pieszych wędrówek oraz górskich spacerów. Producent dołożył wszelkich starań, aby ubrania przetrwały nawet najgorsze warunki pogodowe, a przy okazji były wygodne i stylowe.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej