Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Promodoro to reklamowa marka tekstylna, która ugruntowała swoją pozycję we wszystkich dziedzinach, w których wykorzystuje się odzież promocyjną, roboczą i wszelkie działania merchandisingowe. Kolekcja Promodoro premium składa się z ponad 100 produktów w 52 kolorach. Promodoro jest jedną z najlepiej prosperujących i znanych niemieckich marek tekstylnych.

Od 2004 r. Firma produkuje w Düsseldorf-Rath w hali o łącznej powierzchni 30 000 m², w tym 10 000 m² powierzchni magazynowej z miejscami parkingowymi na 6600 palet i miejscem na około 5 milionów artykułów Promodoro. Kolekcja Promodoro koncentruje się na trendach, które są ważne dla ekscytującej, zróżnicowanej i optymalnie modyfikowalnej kolekcji. Jest to połączenie najnowszych osiągnięć w zakresie włókienniczych technologii wykańczania z najbardziej istotnymi trendami mody.

Z tego powodu Promodoro tworzy przekonujące, dobre jakościowo produkty do wszystkich zastosowań w zakresie promocji, merchandisingu i mody korporacyjnej. Od zwykłych bawełnianych koszulek do koszulek sublimacyjnych.

Pięknym przykładem często wspominanej jakości produktów Promodoro jest tkanina bawełniana stosowana w wielu artykułach. Przede wszystkim jest to 100% bawełna, co wcale nie jest oczywiste wśród wielu producentów odzieży reklamowej. W przeciwieństwie do zwykłej dzianiny, która jest dziana normalnie tylko dwoma grubymi nitkami, produkty Promodoro są wykonane z trzech nitek - i możesz to wyraźnie wyczuć. Produkty wykonane z tej wysokiej jakości tkaniny bawełnianej są przyjemniejsze w dotyku, mają lepsze właściwości termiczne i są łatwiejsze do zadrukowania ze względu na ich drobniejszą strukturę.

Są to mocne strony odzieży Promodoro, które każdy na skórze może poczuć i zobaczyć na własne oczy.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej