Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Dostępne w Openwear polary z zamkiem, nie tylko są ciepłe i chronią przed zimnem niezależnie od pogody. Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, można dopasować świetny polary na zamek, tak by spełniały swoją funkcję jako ciepły strój, ale i jako stylowy element garderoby lub pomoc w pracy. Nie zawsze należy bowiem łączyć polar z designem domowym lub mało stylowym. Prosto krojone polary mogą być odpowiednio połączone z dodatkami i świetnie podkreślać daną kreację, wypełniając rolę skutecznego ocieplenia.

Polary na zamek, jako świetny wybór dla każdego

Świetnym pomysłem jest połączenie na wpół eleganckiego stroju z kobiecymi dodatkami i polarem, który znajdziesz w naszym asortymencie. Śmiało można połączyć polary na zamek dodając do nich koszule damskie na długi rękaw. Wówczas uzyska się elegancki design, ale również nie będzie konieczności rezygnowania z ciepła i wygody.

Polary z zamkiem do pracy i na co dzień

Ciepłe i praktyczne polary świetnie odnajdą się na spotkaniach integracyjnych w pracy, organizowanych w plenerze. Nie musisz wówczas rezygnować z opcji, jaką są koszule damskie biznesowe. Ciepły polar uchroni przed chłodem i insektami, a koszula znajdująca się pod spodem, pozwoli na zachowanie odpowiedniego wizerunku przed zwierzchnikami. Polary na zamek mogą okazać się niezbędne również podczas wycieczki z rodziną. Nie zawsze uda się trafić na ciepłą pogodę, a chłód nie powinien przekreślać waszych planów. Dlatego warto jest mieć pod ręką ciepły i miły polar, który pozwoli odzyskać komfort i cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Te dostępne u nas z pewnością sprawdzą się w takich sytuacjach. Sama idea zamka, na który zapina się polar, jest bardzo przemyślaną decyzją. Zamki nadają bluzie większej uniwersalności i funkcjonalności. Zawsze bowiem, gdy zrobi się nam nieco cieplej, to można rozpiąć polar, regulując w ten sposób temperaturę i wciąż czując się komfortowo. W przypadku braku zamka, należy pozostać w bluzie co może skutkować sporym dyskomfortem, lub ściągnąć całą bluzę pozbawiając się jednocześnie całkowicie ciepła, które dotychczas towarzyszyło nam podczas noszenia bluzy. Zamek jest więc bardzo wygodny i świetnie się sprawdza w każdej sytuacji. Oferowane w Openwear polary na zamek dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Możliwość personalizacji w postaci trwałego znakowania powoduje, że mogą one być wykorzystane jako nośnik reklamy dla pracowników albo stanowić fajny pomysł na prezent.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej