Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Oferta na parasole standardowe została przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą zaoferować swoim kontrahentom więcej. Wybór takiego właśnie sposobu reklamy, świadczy o pomysłowości oraz stawianiu przez firmę przede wszystkim na jakość. Parasole z naszej oferty cieszą się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców z różnych branż, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz konkurencyjnej cenie.

Parasole standardowe, nie tylko na deszczowe dni

Parasole są bardzo praktycznymi i przydatnymi akcesoriami. W sezonie wiosennym, letnim i jesiennym, kiedy opady deszczu są częste, warto posiadać kilka egzemplarzy w biurze, aby móc go wręczyć swojemu zadowolonemu klientowi. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa. Parasole standardowe, które oferujemy na potrzeby przedsiębiorstw i agencji reklamowych, zostały wyprodukowane z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów oraz wytrzymałych stalowych stelaży. W ofercie posiadamy modele z drewnianymi, eleganckimi rączkami, automatycznie otwierane, wykończone niklowanymi lub plastikowymi końcówkami. Wszystko w zależności od potrzeb i przeznaczonego budżetu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt posiadania przez nas możliwości wyboru spośród blisko dziesięciu kolorów z poszczególnych modeli. Zachęcamy również do przejrzenia naszej propozycji na parasole kieszonkowe oraz parasole XL, aby uzupełnić ofertę parasoli standardowych.

Największy wybór parasoli reklamowych w Polsce!

Nasza hurtownia, może poszczycić się bardzo zróżnicowaną ofertą standardowych parasoli, z możliwością spersonalizowanego druku. Wybierając spośród wielu modeli parasoli, klient może dopasować odpowiedni rozmiar, rodzaj stelażu oraz kolor parasola. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał w rezultacie produkt zindywidualizowany, najwyższej jakości oraz spełniający wszelkie oczekiwania. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i ciągle poszerzamy ofertę o nowe produkty, spełniające najwyższe standardy. Zapraszamy zatem wszystkich przedsiębiorców do szczegółowego zapoznania się z oferowanymi przez nas parasolami reklamowymi oraz do kontaktu z naszą hurtownią.
Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej