Pikowana parka z kapturem RT910 - Black to lekka, ocieplana kurtka o dłuższym kroju w kolorze Black, czyli czarnym. Model marki Result Recycled łączy prosty, uniwersalny wygląd z praktycznym wykończeniem, które dobrze sprawdza się w chłodniejsze, wietrzne i deszczowe dni. Zewnętrzna warstwa z nylonu z recyklingu, a także podszewka i wyściółka z poliestru z recyklingu podkreślają jej odpowiedzialny charakter, bez rezygnacji z wygody noszenia. Pikowana konstrukcja, elastyczny kaptur i stonowana forma nadają jej nowoczesny, codzienny charakter. Ta parka została zaprojektowana tak, by zapewniać komfort w zmiennej pogodzie. Jest oddychająca, wiatroszczelna i odporna na deszcz, dlatego dobrze odnajduje się w sezonie jesienno-zimowym oraz w przejściowych warunkach. Długi fason z przedłużonym tyłem lepiej osłania sylwetkę, a elastyczne wykończenia przy rękawach pomagają utrzymać ciepło i poprawiają dopasowanie. Kołnierz zapinany na zamek, wewnętrzna klapa sztormowa oraz wyściełany kaptur zwiększają wygodę, gdy pogoda robi się mniej przyjazna. Na co dzień docenisz także praktyczne detale. Kieszenie na zamek pozwalają bezpiecznie schować drobiazgi, a wewnętrzna kieszeń daje dodatkowe miejsce na rzeczy, które chcesz mieć bliżej siebie. Miękka w dotyku ocieplina z wata poliuretanowej sprawia, że kurtka jest przyjemna w noszeniu, a jednocześnie zachowuje lekkość. Model ma jednolity, czarny kolor, który łatwo dopasować do innych elementów garderoby i który dobrze wygląda zarówno w bardziej swobodnych zestawach, jak i w prostych, miejskich stylizacjach. RT910 należy do kolekcji SKI i Warm Clothing, więc naturalnie wpisuje się w potrzeby związane z chłodniejszą aurą. Została wykonana z materiałów z recyklingu, w tym z tworzyw pozyskanych z przetworzonych butelek plastikowych i odpadów poprzemysłowych. To rozwiązanie, które łączy codzienną funkcjonalność z bardziej świadomym wyborem materiałowym. Dodatkowym atutem jest brak metki na karku i w pasie, co poprawia komfort użytkowania i daje więcej możliwości przy ewentualnej personalizacji. Parka dobrze sprawdzi się jako kurtka na co dzień dla osób, które szukają prostego, ciepłego i praktycznego modelu na jesień oraz zimę. Dostępność rozmiarów od XS do 3XL ułatwia dopasowanie do różnych sylwetek. Tkaninę można prać w 30°C, co pomaga utrzymać kurtkę w dobrym stanie przy regularnym użytkowaniu.
Zewnętrzna: 100% nylon z recyklingu, wyściółka + podszewka: 100% poliester z recyklingu
Lekki, odporny na deszcz, oddychający, wiatroszczelny
Wyściełany i wiązany elastyczny kaptur
Kołnierz zapinany na zamek błyskawiczny
Nowoczesny pikowany wzór
Miękka w dotyku wata poliuretanowa
Elastyczne ściągacze
Kieszenie na zamek
Wewnętrzna klapa sztormowa
Długi fason
Wewnętrzna kieszeń
Prosty dół koszulki
Uchwyt do zawieszania
Materiały z recyklingu przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z przetworzonych butelek plastikowych i odpadów poprzemysłowych, stanowiące ekologiczny odpowiednik tradycyjnych przędz
Produkt wykonany z 22 butelek plastikowych (1 l)
Nadaje się do recyklingu po zakończeniu eksploatacji
Bez metki
Dostęp do dekoracji: wewnętrzny dół z tyłu i lewa strona klatki piersiowej
Wysyłamy towary z naszych magazynów w Polsce i Niemczech. Dostępność poszczególnych kurierów dopasowujemy automatycznie do lokalizacji wybranego przez Ciebie produktu.
📦 Wszystko w jednej paczce
Jeśli zamówisz produkty znajdujące się w różnych lokalizacjach, najpierw sprowadzimy je do naszego punktu przeładunkowego w celu skonsolidowania zamówienia. Może to nieznacznie wydłużyć czas realizacji, ale dzięki temu otrzymasz jedną, wygodną przesyłkę.
Dokładny termin realizacji oraz dostępne dla Twojego zamówienia opcje dostawy wyliczymy w koszyku.