Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Kurtki zimowe idealnym ubraniem roboczym

To niezbędny element garderoby każdego pracownika, który swoje obowiązki wykonuje w większości na świeżym powietrzu. Kurtka to również świetna propozycja ubioru zimowego, której materiał chroni przed negatywnym czynnikiem zimna. Kurtki zimowe ze strony OpenWear doskonale sprawdzą się w zawodzie dostawców, kurierów, logistyków, magazynierów czy przedstawicieli handlowych, którzy odbywają spotkania z klientami poza firmą. Wraz z odpowiednim znakowaniem kurtka zimowa będzie spójna z estetyką oraz polityką przedsiębiorstwa. Pracownik posiadając zamieszczony logotyp na kurtce, będzie profesjonalnie oraz wiarygodnie reprezentować usługi przedsiębiorstwa.

Wysoka jakość produktów reklamowych

OpenWear to największa hurtownia w Polsce, która oferując bogaty wybór produktów, stawia jednocześnie na wysoką jakość odzieży. Propozycje ubrań reklamowych na stronie sklepu można znaleźć od znanych oraz szanowanych firm odzieżowych. Każdy z produktów został stworzony ze specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, dostosowany odpowiednio do przeznaczenia. Kurtki zimowe to doskonała odzież reklamowa, która sprawdzi się również jako ciepłe oraz ochronne ubranie robocze.

Wyjątkowe właściwości zimowych kurtek OpenWear

Kurtki, które znajdują się w tej kategorii posiadają specjalnie przystosowanie, które umożliwia przebywanie w chłodnych oraz mroźnym otoczeniu. Część z nich to modele elastyczne, które zostały ocieplone specjalnym softshellem. Wyjątkowo ciepły materiał, zapewnia o stałym cieple oraz przyjemnym uczuciu podczas noszenia zimowej kurtki. Ten wyjątkowy model produktu odzieżowego jest jednocześnie oddychający, który zapewnia o odpowiedniej cyrkulacji powietrza podczas wykonywania obowiązków na dworze. Kurtki te posiadają również materiał wodoodporny oraz wiatroszczelny, które umożliwiają przebywanie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych.

Trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne

Dobre ubranie robocze to takie, które przez bardzo długi czas użytkowania nie zmienia jakości swojego materiału. Takie właśnie są kurtki zimowe ze strony OpenWear, które gwarantują długą żywotność i jednocześnie doskonałą trwałość. Wiele modelów zimowych kurtek posiada specjalnie umocnienia, które dbają, aby forma oraz jakość materiału była na najwyższym poziomie. W projekcie kurtek zimowych zastosowano przegubowy kształt rękawów, dołączone sztormową osłonę na zamek, siateczkową oraz poliestrową podszewkę, czy dodatkowo klejone szwy.

Znakowanie produktów reklamowych na najwyższym poziomie

Jako jedna z nielicznych firm oferujemy prawie wszystkie możliwości znakowania dostępne na rynku. Zgodnie z gramaturą materiału dostosowujemy odpowiednią technikę znakowania ubrania, aby zamieszczony logotyp lub nazwa firmy na długo prezentowała się w świetnym stanie. Każda firma dbająca o detale oraz o profesjonalizm swojej działalności powinna zaopatrzyć się w oznakowane produkty odzieżowe dla swoich pracowników. Dzięki oznakowanym ubraniom swoich pracowników przedsiębiorstwo będzie wiarygodnie prezentować się na rynku pracy.Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej