Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Just Sub by AWDis zapewnia idealne koszulki do druku sublimacyjnego

Just Sub by AWDis projektuje swoje ubrania, aby zapewnić idealną powierzchnię do sublimacji. W przypadku nadruków w najszerszym spektrum trwałych kolorów i najbardziej fantastycznych detalach, T-shirty oraz koszulki Polo od producenta Just Sub są idealne, jeśli szukasz odpowiedniej odzieży reklamowej do znakowania. Białe poliestrowe koszulki tego producenta doskonale prezentują się, gdy są uszlachetnione w logotyp firmy lub inny nadruk.

Białe koszulki reklamowe

Koszulki od producenta Just Sub wykonano z 100% poliestru, co sprawa, że doskonale sprawdzają się, jako produkty pod znakowanie sublimacją. Koszulki charakteryzują się tym, że mają wysoką gramaturę, są szybkoschnące oraz są produkowane zgodnie z certyfikatem Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP). Wszystkie koszulki w naszej hurtowni odzieży reklamowej od producenta Just Sub są w białym kolorze, który jest idealnym kolorem przy znakowaniu za pomocą sublimacji, ponieważ nadruk może oddać głębię kolorów. Znajdziesz tutaj białe koszulki damskie, męskie oraz dziecięce, a także koszulki polo.

Sublimacja na koszulkach Just Sub

Metoda druku sublimacyjnego charakteryzuje się swoją niesłychaną trwałością oraz szerokim wyborem farb, które mogą dać naprawdę niesamowite efekty. Koszulki do sublimacji Just Sub perfekcyjnie nadają się do wszystkich projektów, nawet tych wielokolorowych. Sprawdzą się również doskonale przy nadrukach jednokolorowych. Uzyskaj na koszulkach firmowych swój wymarzony efekt!


Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej