Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Producent odzieży reklamowej Gildan powstał w 1984 roku i od tamtej pory oferuje odzież najwyższej jakości. Z małego kanadyjskiego, rodzinnego biznesu, na przestrzeni lat firma urosła tak, że aktualnie znajduje się w światowej czołówce producentów odzieży. Gildan oferuje szeroki wybór wyjątkowych koszulek z krótkim rękawem, koszulek polo, bluz, bielizny i akcesoriów dostępnych w szerokiej gamie rozmiarów, fasonów i kolorów. Mężczyźni, kobiety, dzieci oraz młodzież znajdą w ofercie marki podstawy codziennej garderoby, które zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, specjalnie dla nich. Marka stale poszerza swoją bogatą paletę kolorów, dlatego obejmuje ona kolorystykę od wyrazistych i śmiałych kolorów do subtelne odcienie. Nie ważne czy chcesz, aby odzież firmowa była komfortowa, czy wykonana tak, aby zapewnić nowoczesny wygląd. Wszystkie ubrania tego producenta są wykonane tak, aby spełnić wysokie standardy jakości i spójności, której oczekuje się od globalnej marki odzieży na rynku. Możesz liczyć na niezwykłą jakość wykonania odzieży tego producenta.

Gildan jest głównym producentem wysokiej jakości odzieży promocyjnej, w tym bluz wkładanych przez głowę, rozpinanych, koszulek z dekoltem w V, a także koszulek sportowych. Producent oferuje najmodniejsze fasony, które prezentują się świetnie na sylwetce, czym samym zapewniają profesjonalizm firmom, które zdecydowały się na odzież reklamową od tego producenta. Marka posiada swoje zakłady produkcyjne w Ameryce Środkowej oraz na Karaibach i zatrudnia łącznie ponad 43 tysięcy pracowników na całym świecie. Każdy produkt tego producenta jest certyfikowany przez organizację non-profit Worldwilde Responsible Accredited Production, której celem jest promocja i certyfikacja całkowicie zgodna z prawem. Organizacja WRAP dba o humanitarną i etyczną produkcję na całym świecie. W kwietniu 2004 roku, Gildan stał się pierwszym producentem odzieży tworzonej z myślą o znakowaniu w Ameryce Północnej i uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Wszystkie produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej uwydatnić nadruki na odzieży. Na produktach świetnie prezentują się takie techniki znakowania odzieży jak haft komputerowy, sublimacja, sitodruk, druk DTG, termotransfer oraz folia flex i flock.

Kupując hurtowo odzież reklamową od tego producenta masz pewność, że została wykonana z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, dodatkowo zaprojektowana zgodnie z panującymi światowymi trendami oraz stworzona do uwydatnienia logo firmy na wszystkich elementach odziezy.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej