Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Nie ma produktów danej marki

Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Producent bielizny – Fruit of the Loom Underwear

Producent Fruit of the Loom miał swoje początki już w 1851 roku, kiedy to bracia Benjamin i Robert Knight kupili swój pierwszy młyn i zaczęli produkować bawełniane tkaniny. Fruit of the Loom został zarejestrowany, jako oficjalny znak towarowy w 1871 roku, czyniąc go jedną z najstarszych marek na świecie - poprzedzającym wynalezienie żarówek, samochodów i telefonów! Dziś Fruit of the Loom jest światową marką, dostarczając konsumentom w każdym wieku kolorowe t-shirty, polary, skarpetki, bieliznę i odzież. Marka pozostając wierna swoim korzeniom, dostarcza autentyczną jakość, wartości i styl. Kolekcja Fruit of the Loom Underwear to bielizna damska i męska wysokiej jakości w róznych stylach.

Bielizna wysokiej jakości

Fruit of the Loom Underwear to kolekcja, która zapewnia komfort w każdej sytuacji. Solidne wykonanie oraz wysokojakościowe materiały to tylko podstawowe cechy charakterystyczne marki Fruit of the Loom. Bielizna jest wykonana w 95% z bawełny, a pozostałe 5% to elastan, który zapewnia elastyczność produktom. Dzięki niemu bokserki oraz slipy dostosowują się do ciała. Co ważne bieliznę można prać w wysokich temperaturach, ponieważ produkty posiadają trwały kształt i wielkość. Męskie bokserki oraz slipy posiadają w pasie tłoczoną nazwę marki.

Znakowanie bielizny

Bielizna Fruit of the Loom doskonale nadaje się do znakowania metodami dostępnymi na rynku, dlatego doskonale sprawdzi się do celów reklamowych. Ponadto należy pamiętać, że cena produktów jest niewygórowana, co z kolei jest następnym powodem, że warto wybierać bieliznę tej marki do celów marketingowych.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej