Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ciepła odzież robocza

Osoby, które na co dzień w pracy mają styczność z uczuciem chłodu oraz zimna, z pewnością potrzebują ciepłej odzieży wierzchniej. Bluza z kapturem jest elementem odzieży, który nada się jako uzupełnienie ubrania roboczego. Bluza chroni przed niszczącymi czynnikami, które bardzo często działają na prywatną odzież pracownika. Długi rękaw osłania ręce przed podmuchami zimnego powietrza oraz ochrania skórę przed zabrudzeniami, czy otarciami. Dodatkowy element bluzy w postaci wygodnego kaptura osłoni głowę oraz zadba o ciepło podczas wykonywanych obowiązków na dworze, czy w chłodnych, otwartych halach.

Wysoka jakość odzieży reklamowej

Hurtownia OpenWear może pochwalić się wysoką jakością odzieży reklamowej. Materiał wykorzystany do produkcji bluz z kapturem to specjalnie dobrane mieszanki tkanin, w których bawełna stanowi istotną część. Wiele z modeli posiada specjalnie umocnienia, aby bluzy z kapturem były odporne na rozciągnięcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Odzież posiada dodatkowe ściągacze w rękawach oraz na dole ubrania, aby materiał nie zsuwał się z ciała podczas wykonywanej pracy. Znaleźć można również bluzy z jedną, pojemną kieszenią lub dwoma kieszeniami, znajdującymi się po obydwu stronach ubioru.

Szeroki asortyment bluz z kapturem

W ofercie sprzedaży hurtowni OpenWear ubrania znajdą dla osoby, pracujące w męskich oraz damskich zawodach. Posiadamy bogaty asortyment ze względu na różne modele oraz fasony bluz. W sprzedaży znajdują się bluzy z kapturem zakładane przez głowę oraz bluzy zapinane na zamek błyskawiczny. Każdy z kapturów zawiera specjalny ściągacz, który reguluje rozmiar kaptura w zależności od sytuacji. Ponadto szeroka kolorystyka produktów odzieżowych pozwala na odpowiednie dopasowanie odzieży roboczej, aby spójnie uzupełniała się z ustalonym wizerunkiem firmy.

Wygoda oraz uniwersalność bluz

Bluza to klasyczny oraz uniwersalny element odzieży roboczej, która nadaje się w wielu zawodach technicznych. Ubranie sprawdzi się dla magazynierów, kierowników produkcji, kontrolerów jakości, czy inżynierów materiałowych. Bluza z kapturem to gwarancja wygody oraz uczucia komfortu przez cały okres użytkowania. Materiał odzieży współpracuje z ciałem podczas wykonywania czynności w różnych pozycjach. Zawdzięczamy to elastycznemu materiałowi, który jednocześnie nie pozwala na rozciągnięcia bluz.

Odzież reklamowa w OpenWear

Bluzy z kapturem idealnie nadają się jako odzież promocyjna dla celów sprzedażowych, czy marketingowych. Hurtownia OpenWear jest jedną z nielicznych na rynku, która posługuje się wszystkimi metodami znakowania odzieży reklamowej. Technika znakowania ubioru jest odpowiednio dopasowana do rodzaju oraz typu materiału. Umieszczony na bluzie haft, czy nadruk będzie elementem nawiązującym bezpośrednio z reprezentującą firmą, czy branżą. Ubiór posiadając logo lub nazwę firmy będzie dbał o dobry wizerunek dużych firm oraz mniejszych przedsiębiorstw. Odzież nadaję się na wyjazdy firmowe, szkolenia oraz na spotkania biznesowe odbywane na świeżym powietrzu.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej