Kategoria:
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Marka:
Kolory:
Kolory Pantone:
Gramatura (g/m²):
Cena (zł):
Sortuj według:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Odzież ochronna

Bluza wkładana przez głowę jest oferowana wszystkim pracownikom, którzy są często nastawieni na chłód. Bluza wykonana została z ciepłego materiału, który jednocześnie dba o dobrą cyrkulację powietrza. Odzież ochronna wspaniale nada się jako ubiór roboczy , która zastąpi prywatną odzież pracownika oraz ochroni ją przed szkodliwymi czynnikami. Długi rękaw służy jako element osłaniający przed otarciami oraz innymi podrażnieniami skóry. Odzież ochronna w postaci bluzy z długim rękawem ma również za zadanie chronić pracownika przed plamami oraz innymi zabrudzeniami.

Odzież reklamowa w postaci bluz

Bluza wkładana przez głowę jest świetnym elementem ubioru, który nadaje się jako odzież promocyjna. Pracownicy posiadając bluzy wraz z wizerunkiem logo czy nazwy firmy wyglądają profesjonalnie oraz stanowią dobrą wizytówkę przedsiębiorstwa. Dzięki odzieży reklamowej każda z firm wyróżni się spośród innych, które można znaleźć na rynku. Z oferowanych produktów odzieżowych korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, planujące duże akcje marketingowe, jak również mniejsze firmy, które tworzą uniformy dla sowich pracowników.

Metody znakowania

W zależności od danej tkaniny dostosowujemy odpowiednią technikę. Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy wszystkie dostępne na rynku metody znakowania: haft komputerowy, DTG, sitodruk, termotransfer, sublimacja, ekologiczny i atestowany druk lateksowy, a także folię flex i flock w wielu wersjach kolorystycznych oraz nietypowych efektach: błyszczący, brokatowy, odblaskowy, neonowy. Wykonany haft czy nadruki na odzieży reklamowej są odporne na zdrapywanie oraz ścieranie.

Materiał

Każdy pracownik podczas wykonywanych obowiązków w pracy powinien czuć się dobrze oraz komfortowo w posiadanej odzieży roboczej. Bardzo ważne jest dobre samopoczucie osób zatrudnionych, aby przekładało się na pozytywne efekty w pełniących obowiązkach. Hurtownia OpenWear posiada w swoim asortymencie tylko odzież, która została wykonana w wysokiej jakości. Wiele produktów odzieżowych jest wyprodukowana ze 100% bawełny, która wpływa na komfort oraz wygodę podczas noszenia bluzy. Bluza wyróżnia się również elastycznym oraz współpracującym materiałem, który nie ogranicza ruchów pracownika w czasie wykonywania obowiązków.

Modele bluz wkładanych przez głowę

Oferowane bluzy w hurtowni OpenWear są przeznaczone zarówno dla panów, jak i dla pań. Dzięki specjalnemu projektowi bluz wkładanych przez głowę jest to ubiór uniwersalny dla każdego. Ponadto każda z bluz posiada specjalne wzmocnienia , aby odzież reklamowa służyła przez bardzo długi czas użytkowania. Ubranie posiada taśmy wzmacniające na karku oraz ramionach, czy podwójne szwy. Niektóre z modeli bluz zostały specjalnie skrojone, aby uniknąć niepożądanego marszczenia na przodzie ubrania. W sprzedaży znajdą Państwo nawet 10 odcieni kolorystycznych, które posiada wybrany model bluzy. Dzięki szerokiej ofercie kolorystycznej, każdy z pracowników będzie stanowił uzupełnienie estetyki oraz wizerunku firm oraz mniejszych przedsiębiorstw.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej