Znani producenci odzieży: odzież promocyjna marki Stedman

05 sierpnia 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znani-producenci-odziezy-odziez-promocyjna-marki-stedman.jpg 750 1200 20190805 Znani producenci odzieży: odzież promocyjna marki Stedman Znani producenci odzieży: odzież promocyjna marki Stedman Mikołaj Grądecki https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-odziez-promocyjna-marki-stedman.jpg
Znani producenci odzieży: odzież promocyjna marki Stedman

Poszukując odzieży, która jednocześnie będzie wygodna, komfortowa, modna i przede wszystkim praktyczna, a jednocześnie jej cena nie obciąży, w sposób znaczący, budżetu firmy, można trafić na ofertę marki Stedman. Ta, powstała w Stanach Zjednoczonych, rodzinna firma od lat dostarcza produkty wysokiej jakości, w przystępnej cenie. Ich produkty świetnie sprawdzają się do różnych zastosowaniach, co doceniają zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni.

Odpowiedzialność i wysoka jakość kluczem sukcesu

Stedman, to amerykańska firma, której początki sięgają połowy ubiegłego wieku. Już przed sześćdziesięcioma laty, Stedman Manufacturing Company produkowała odzież sportową oraz bieliznę męską i chłopięcą. Dziś, przeszło 65 lat później, marka z dumą kontynuuje projekt zapoczątkowany przez założycieli, jednocześnie nie zapominając o wymaganiach błyskawicznie rozwijającego się rynku odzieżowo - tekstylnego. Kamieniem milowym w historii okazało się wejście na rynek europejski. Wydarzenie to miało miejsce w 2001 roku w Paryżu. Podczas zorganizowanego pokazu, zostały zaprezentowane cztery filary marki jakimi były nowo stworzone linie odzieżowe. Były to: Classic-T, Junior Classic-T, Comfort-T i Polo. W ofercie OpenWear znajdziecie Państwo koszulki firmowe między innymi z tych kolekcji właśnie.
Stedman jest jednym z najprężniej rozwijających się producentów odzieży reklamowej na świecie, odnoszących przy tym niemałe sukcesy na wielu europejskich i światowych rynkach. Marka od początku istnienia, postawiła sobie za cel osiągnięcie jak najwyższego współczynnika korelacji, pomiędzy jakością i ceną. Z tego zadania wywiązują się wzorowo, oferując produkty wykonane z dobrej klasy materiałów w przystępnej półce cenowej. Długa żywotność odzieży i wytrzymałość podczas użytkowania nie jest dla firmy Stedman tylko trendem, lecz od początku funkcjonowania jest ona mocno zakorzeniona w etykę przedsiębiorstwa. Kierując się tymi zasadami, odzież spełnia standardy OEKO-TEX® 100 Standard.

Najlepszy wybór dla szukających kompromisu

Produkty marki Stedman, to wyważenie dwóch czynników. Z jednej strony ceny, z drugiej zaś jakości. Jako niemalże największa hurtownia odzieży w Polsce, było dla nas oczywistym, że musimy pokazać Państwu te produkty. Dlatego też w naszej ofercie znalazło się kilkadziesiąt modeli odzieży opisywanego producenta. W mojej ocenie, na szczególną uwagę zasługuje longsleeve polo S540. Produkt wykonany jest w 100% z bawełny typu ring-spun. Oznacza to, że była ona przędzona minimum pięć razy dłużej niż klasyczna o splocie open-end. Do wytworzenia takiej tkaniny wykorzystuje się tylko i wyłącznie wysokogatunkową przędze o długich i cienkich oraz bardzo wytrzymałych włóknach. Taśma wzmacniająca na karku, dodatkowe szwy boczne oraz rękawy ze ściągaczem zapewniają produktowi wytrzymałość i trwałość po praniu. Król casual fit sprawia, że longsleeve może być użytkowany nie zależnie od typu sylwetki i budowy. Świetnie sprawdzi się jako strój służbowy lub element ubioru promocyjnego.
Ciekawą propozycją w ofercie jest również koszulka damska S141, którą można znaleźć w kategorii koszulki damskie. Ona również wykonana została w całości z bawełny o spocie ring-spun, co potwierdza, że Stedman stawia jakoś swoich produktów na pierwszym miejscu. T-Shirt dostępny jest w aż 20 modnych kolorach, w tym limonkowym i fioletowym. Dodatkowe taśmy wzmacniające kołnierzyk i szwy na bokach koszulki zwiększają komfort i radość z użytkowania.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej