Znani producenci odzieży: Modna odzież promocyjna firmy tee jays

24 czerwca 2019 Autor: Radosław Zarzeczny
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
/zdjecia/znani-producenci-odziezy-modna-odziez-promocyjna-firmy-tee-jays_2.jpg 750 1200 20190624 Znani producenci odzieży: Modna odzież promocyjna firmy tee jays Znani producenci odzieży: Modna odzież promocyjna firmy tee jays Radosław Zarzeczny https://www.openwear.pl/favicon-196x196.png
znani-producenci-odziezy-modna-odziez-promocyjna-firmy-tee-jays.jpg
Znani producenci odzieży: Modna odzież promocyjna firmy tee jays

Tee Jay’s to posiadająca ponad 30 letnie doświadczenie w branży tekstylnej duńska firma sprzedająca koszulki reklamowe. Sportowy styl promujący wypoczynek oraz modny i młodzieżowy krój to najważniejsze wyznaczniki produktów marki Tee Jay’s. Mocne strony kolekcji to wysoka jakość i modne kolory produktów, a wszystko to w niskich cenach.

Jak powstała marka?

Tee Jay’s został założony w czerwcu 2016 roku przez studenta i przedsiębiorcę Tonyego Fortunę. Tony jest certyfikowanym programistą internetowym i przez kilka lat pracował w branży odzieży reklamowej zarówno na stanowiskach kierowniczych, jak i produkcyjnych. Dzięki doświadczeniu w prowadzeniu internetowej hurtowni odzieży i pracy w lokalnej drukarni ekranowej, Tony postanowił opracować i wprowadzić na rynek własną linię najwyższej jakości koszulek reklamowych, a przy tym przystępnych cenowo koszulek firmowych i oryginalnych wzorów, które spodobają się wszystkim ludziom.

Usługa projektowania niestandardowego Tee Jays jest świadectwem pasji Tonyego do projektowania graficznego. Wysokiej jakości koszulki firmowe mają różne kroje i inne niestandardowe wzory. Tee Jays sprzedaje odzież dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Koszulki reklamowe sprzedawane przez firmę, dostępne są w praktycznie każdym kolorze, który można całkowicie dostosować do stworzenia jedynego w swoim rodzaju oryginalnego stroju.

Dostępność produktów.

Produkty marki Tee Jay’s są sprzedawane wyłącznie online za pośrednictwem sklepu internetowego firmy i innych kanałów, takich jak internetowe hurtownie odzieży – np. openwear.pl. Marka jest także zaangażowana we współpracę z lokalnymi firmami, organizacjami charytatywnymi i grupami, aby pomóc społeczności, której służy.  W najbliższej przyszłości firma będzie kontynuować rozwój i finansowanie własnych programów charytatywnych.

Tee Jays. Niepowtarzalna marka niespotykana wśród koszulek reklamowych. Jakie jest jej pochodzenie i atuty ? Skandynawska, sprawdzona hurtownia odzieży często wyróżniająca się swoją oryginalnością koszulek reklamowych. Tee Jays to trwałość bez zarzutu tzw. znakomita a śmiało można przewrotnie użyć określenia unikatowa jakość koszulek polo ale też t-shirt. Również bluzy wykonane z bawełny egipskiej, jak również polary oraz kurtki. Jakość z której słynie marka Tee Jay’s to nowoczesne zaprojektowane produkty. Odzież firmowa duńskiej marki - Tee Jays zdobywa klientów każdego roku nową kolekcją. Klienci bardzo sobie chwalą jakość i design odzieży tej mark. Świadomi klienci doceniają wartość Tee Jay’s

Generalnie można powiedzieć tak. Marka Tee Jays odpowiada najbardziej wybrednym klientom, jej produkty takie jak koszulki reklamowe, niespotykane bluzy z kapturem oraz polo z elastanem - strech, kurtki polarowe i softshell idealnie sprawdzają się podczas codziennego funkcjonowania, jak również do pracy czy na spotkanie ze znajomymi.

Najtańsza Drukarnia Internetowa
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej